Skocz do zawartości

Zablokowane Internet na linuksie.


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jednak nie to, w tym GParted'ie (jak to coś pomoże, jest to płytka z PC World'a, numer 10/2010), wyskoczyło mi okienko, tam nacisnąłem konfiguruj, wtedy wybrałem typ internetu (bezprzewodowy), i wyskoczyła mi lista dostępnych hotspotów, i tam net działa, a tu to jest to samo co, na górze ekranu w Linuksie UBUNTU!!! 10.04, i to neta nie wykrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubuntu 10.04 jest stare, ma kernel 2.6.32, gdzie w wersji 10.10 masz 2.6.35, a 11.04 (testowa) 2.6.38. Dla niektórych to tylko numerki, ale w każdym nowym wydaniu Kernela masz dodatkowe sterowniki i to dlatego powinieneś uaktualniać swój system.

 

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ogółem może on nie wie, ale Ubuntu to nie windows, że vista to co innego niż XP i trzeba wszystko formatować i nic potem nie działa - tutaj kolejne zbiorcze aktualizacje i nowości są wydawane raz na pół roku i rozszerzają to co do tej pory było - kwiecień i październik, stąd numeracja to ROK.MIESIAC - zatem w tym roku czeka nas Ubuntu 11.04 i 11.10. Jak podłączysz tego linuxa pod kablowy internet (rozumiem, że to laptop skoro słaby sygnał) to powinien się sam zaktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...