Skocz do zawartości

Speedtest!


alwin

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Mój szwagier wykłada na uniwerku, koleś kumaty- doktoraty itp. Pokazałem Mu ten temat, On puścił Go dalej w swoim gronie profesorów więc miejcie swiadomość że jesteście obserwowani. I wiecie co? Piją wódę, zagryzają i śmieją się coraz bardziej z posta na post.. Ogólnie żenada- lepiej zamknijcie Go i trochę poczytajcie bo takich pierdół to dawno w necie świat nie widział. A poxipol dostaje plusa od Pana prof.**** za wiedzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej nie rozumiem, czemu to ma służyć? Co jest w tym temacie? Hm? :borek:

bo ten temat nie ma sęsu :ranmus: o fajne emotikonki!1

@dwa eks up najs

@up to teraz trolling nazywa się "testem"? lol

już pomijam to, że istnieje pewna "niewielka" różnica między samobójstwem a pisaniem dennych postów w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14341256.jpg

 

Ha, wymiatam !

Wiedziałem, że jak Ty dasz test to będzie największy LOLS, teraz czekam na bagno ...

 

 

 

 

 

 

tak, tak, przerobiłem obrazek :# bo też chciałem mieć słit łącze, takie jak ma Darlix, LOLS

 

 

Dałem swój prawdziwy test parę postów wcześniej buraku, to ze przerabiałem, to chyba widać po kompresji jpg w paincie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z usług Smotra? :)

 

Tak :D

 

Dałem swój prawdziwy test parę postów wcześniej buraku, to ze przerabiałem, to chyba widać po kompresji jpg w paincie.

 

Idioto, czy ja Cię wcześniej przezwałem od buraka etc. ? Teraz tak, wcześniej nie. A i przeczytaj swój post kilka razy :) Po za tym używam do tego celów innego programu niż "Paint"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burak a idiota, jest różnica. Idiota jest bardziej obraźliwe, ale ktoś musi być mądrzejszy :) Paint, nie paint, kupa mnie obchodzi czy używasz jakiegoś fotoszopa czy czegoś innego, i lansujesz się tym, jak efekt jest ten sam co w paincie. Umiejętność wykorzystania programu u Ciebie leży. Nie wiem co w moim poście jest źle, ale Twoim widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burak a idiota, jest różnica. Idiota jest bardziej obraźliwe, ale ktoś musi być mądrzejszy :) Paint, nie paint, kupa mnie obchodzi czy używasz jakiegoś fotoszopa czy czegoś innego, i lansujesz się tym, jak efekt jest ten sam co w paincie. Umiejętność wykorzystania programu u Ciebie leży. Nie wiem co w moim poście jest źle, ale Twoim widzę.

 

Om, nom, om, nom, tak lansuje się tym. Ja nie umiem korzystać z mojego wypasionego programu ! oh ja cie :( CO ZA PECH !!. Widzisz ? Ahaaaaaa, a od kiedy ? Bo nie wiem :(

 

Zresztą... po co się kłócić ? Wolę przemilczeć tą sprawę. Bo po prostu w Twoim pierwszym poście spodobał mi się Twój wynik i też chciałem mieć takie łącze internetowe, więc sobie przerobiłem inny obrazek na taki jaki chciałem uzyskać, bo pomarzyć nie zaszkodzi o takim łączu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...