Skocz do zawartości

Motyle 2


4tk

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Motyle 2

 

Gatunek: Zręcznościówka

 

Opis: Kontynuacja kultowej gry i za razem pierwsza gra którą zrobiłem w 100%. Andrzej, główny bohater jest w buntowniczym wieku i pewnego dnia postanowił wyżyć się na motylach. Tym razem mamy do wyboru aż trzech Andrzejów, a mianowicie Classic, Dres i Lajt.

 

Download: Tutaj go nie ma

Rozmiar pliku: 1656 KB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
4tk i trochę Bolesław Brama

Fabuła:
4tk i neros z lekką pomocą Michała Myślicielskiego

Grafika:
4tk, lecz nie obyło się bez pomocy Kasandry Pięknickiej

Muzyka:
Nie wiem, nie mam głośniczków, lecz chyba maczał w niej palce Robert Zachodni

Screeny:

#1 | #2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna mać.. znowu to "coś"

 

+ = więc tak graficzka jest lekko lepsza (niż na screenach 1 części MOTYLE chyba bo nie ściągałem bo zawirusowane było) kolejny minus= kurna przejść się tego dziadostwa nie da :P a i zapomniałem dodać że wielkim plusem jest to że nie jest zawirusowane :P jak tamto.

 

W tedy było 1/5 teraz nogę dać 2/5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
dziecko... ogarnij się trochę, poćwicz pisownię(nie wiem czemu jeszcze nie było ostrzeżenia za pisownię...) i najlepiej idź się utop :)

idz na dwó pobiegaj "!!1!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie ma sensu. Nie da się jej przejść, nie ma tutoriala, Enter mi nie działa ale dałem sobie rade. Nie ma jakiego kol wiek licznika. Nie wiadomo o co w ty chodzi. Czyli 0.5/5. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Nie chce cię obrażać ale grafika 1h programowanie 10 min. Wszystko oczywiście bym zrobił samemu Ehhhhhh.... Sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oczywiście bym zrobił samemu Ehhhhhh.... Sory.

Nie mam zapału do robienia czegoś. Nawet mini gry nie dokończyłem. Zawsze dochodzę do 50% i koniec. Mam co najmniej 100 projektów i wszystkie na 50% bo albo mi się nie chce albo nie umiem i mi się odechciało :( Życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zapału do robienia czegoś. Nawet mini gry nie dokończyłem. Zawsze dochodzę do 50% i koniec. Mam co najmniej 100 projektów i wszystkie na 50% bo albo mi się nie chce albo nie umiem i mi się odechciało sad.gif Życie

Moją najmniejszą mini grę robiłem przez miesiąc. Zawsze miałem tutorial, porządne menu i gra miała sens. I ja niedokończoną grę nazywam wtedy gdy nie wykonałem wszystkich pomysłów. Chcesz to ci jedną wyśle jeśli jeszcze ją mam.

Edit. Jednak nie mam żadnej. Zapomniałem że formata robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznaję, że nie zamierzałem ściągnąć tej gry, ale posty w tym temacie mnie do tego zachęciły. Więc tak:

 

Programowanie: 4tk i trochę Bolesław Brama

To chyba najlepsza część tej "gry", co nie oznacza, że naprawdę dobra.

 

Fabuła: 4tk i neros z lekką pomocą Michała Myślicielskiego

Fajna fabuła, Głuchowski się chowa.

 

Grafika: 4tk, lecz nie obyło się bez pomocy Kasandry Pięknickiej

Kaśka się nie postarała : (

 

Muzyka: Nie wiem, nie mam głośniczków, lecz chyba maczał w niej palce Robert Zachodni

To kup głośniki, bo Robert cię w kija zrobił z tą muzyczką.

 

To nawet nie zasługuje na ocenę, ale wystawię aż 1/5, bo po zabiciu 2000 motylków na ekranie pojawia się naga Emma Watson. I nie, nie zrobię czegoś lepszego żeby móc z tobą "pogadać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...