Skocz do zawartości

Zablokowane Pytanie nt. Microsoft points


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za zabawa kupować konto z naładowanymi punktami? Jeżeli M$ się dowie, twój xbox dostanie bana.

 

Nie dostanie bana, kiedyś nawet o tym pisali w cd-actionie i chyba w pcformacie.

Sam kupuje te pkt.

 

Od przyszłego miesiąca będzie Live! w Polsce.

 

Będzie, będzie, ale wszyscy obawiają się jakie będą ceny za goldy, pkt itp. Tak więc większa część (w tym ja) zostanie przy UK czy tam Niemcy.

 

------------

 

Chcesz gry ? Ok, możesz brać, ale takie call of duty (pierwsza część) czy gta: san andreas nie ściągniesz (jeżeli jesteś w polsce, czy tam gdzie) bo jest blokada regionalna - ale da się to "ominąć" ;)

 

A i te pkt są przez 24h potem przepadają, można też wydłużyć do 48h ale to już ze sprzedawcą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostanie bana, kiedyś nawet o tym pisali w cd-actionie i chyba w pcformacie.

Sam kupuje te pkt.

 

 

 

Będzie, będzie, ale wszyscy obawiają się jakie będą ceny za goldy, pkt itp. Tak więc większa część (w tym ja) zostanie przy UK czy tam Niemcy.

 

------------

 

Chcesz gry ? Ok, możesz brać, ale takie call of duty (pierwsza część) czy gta: san andreas nie ściągniesz (jeżeli jesteś w polsce, czy tam gdzie) bo jest blokada regionalna - ale da się to "ominąć" ;)

 

A i te pkt są przez 24h potem przepadają, można też wydłużyć do 48h ale to już ze sprzedawcą ;)

 

Ale pkt zakupione NIGDY nie przepadają, chyba że te z promocji(konkursów mam na myśli)

 

 

E: zamykam temat, bo już kupiłem pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...