Skocz do zawartości

Kierunen na studiach, w sam raz dla Was!


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Tak patrzę na to i widzę, że dorobek gmclanu jak na tyle lat jest baardzo słaby jeśli chodzi chociaż o te średnie gry. Dziwi mnie za to, że na liście nie ma Turrisa, a raczej, nie to, że go nie ma, a to, że lista w ogóle nie jest updatowana. Administracja mogłaby to zrobić jako jakaś podstrona na stronie głównej, a nie gdzieś w odmętach forum.

Spokojnie, mityczna nowa wersja serwisu gmclan będzie również ukierunkowana na temat indie gier ogólnie (baza gier, recki itd., nie tylko gmowe produkcje), wtedy się tam je przerzuci.

 

Poza tym to nie jest dorobek gmclanu tylko użytkowników naszego serwisu. Nie wiem czemu tak bardzo jojczysz na nas na lewo i prawo (na gamedevie włącznie), skoro ciągle tutaj siedzisz i sam reklamujesz swoje wypociny. Masz jakieś rozdwojenie jaźni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marmi:

Rzeczywiście, od jakiegoś czasu z różnych przyczyn postuję rzadko. Nie zmienia to faktu, że nieco dłuższa wersja listy istnieje gdzieś w zakamarkach mojego dysku. Pierwotnie planowałem wydać wszystko w formie jednej skompresowanej paczki lub serii mniejszych, lecz pojawił się jeden podstawowy problem: odnalezienie niektórych starszych gier stanowi wyzwanie nawet dla najwybitniejszych nekromantów. Poza tym, w obliczu zbliżającej się rewolucji (patrz dwa posty wyżej) dłubanie się w czymś takim wydaje mi się bez sensu. Można by się co prawda pokusić o stworzenie podstrony Hall of Fame, na którą można by wrzucać notki o godnych uwagi grach, ale o to już męczcie Panów Adminów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Spokojnie, mityczna nowa wersja serwisu gmclan będzie również ukierunkowana na temat indie gier ogólnie (baza gier, recki itd., nie tylko gmowe produkcje), wtedy się tam je przerzuci.

 

Poza tym to nie jest dorobek gmclanu tylko użytkowników naszego serwisu. Nie wiem czemu tak bardzo jojczysz na nas na lewo i prawo (na gamedevie włącznie), skoro ciągle tutaj siedzisz i sam reklamujesz swoje wypociny. Masz jakieś rozdwojenie jaźni?

 

recki itd., nie tylko gmowe produkcje)

to rozumiem z czystej złośliwości? ;)

 

Nie pamiętam żebym coś na gamedevie jojczał, ale nie wykluczam (chociaż jestem w 99%, że nie w ciągu ostatnich 3 miesięcy)

Nie, nie mam :*

 

 

edit: zawsze możesz mi dać perma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czemu tak sądzisz? Jak Ci się chce i masz czas, to przeczytaj wszystkie posty z przeciągu ostatnich dwóch lat, to będziesz wiedział jakie są założenia nowej wersji serwisu. :)

Nie chce mi się :]

Ale i tak życzę ci jak najgorzej z tą częścią nowego gmclanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Raczej nie musisz tak życzyć, bo mam gdzieś na dysku jeszcze zaczątki nowego cmsa z 2007 roku, gdzie jest właśnie implementacja głównego serwisu z różnymi podserwisami, a minęły już 3 lata i nowej wersji nie ma jeszcze nawet w wersji alpha. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...