Skocz do zawartości

Kierunen na studiach, w sam raz dla Was!


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

ale na powaznie, to o wiele lepszy kierunek niz informatyka jako taka.

 

Informatyka daje ci możliwości pracy na prawie każdym stanowisku informatycznym. Po studiach z "gier komputerowych" raczej pracy nie znajdziesz wg mnie skoro polskich projektów gier jest tyle co wody na pustyni. Btw, po skonczeniu studiów z informatyki + douczenie się z książek gamedev nie powinien stanowić większego problemu więc po co specjalne studia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a jak sie robi gry jeżeli wg ciebie sie ich nie programuje? robi sie crysisy w game makerze?

W programe makerze albo opcjonalnie w crysis makerze. Są różne opcje do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie oszukujmy się - żaden z was łącznie ze mną prócz PsichiX'a, Dawidds'a, Gnyska, Snake'a i reszty elity niczego nie osiągnie tworząc gry.

Niepowiedziałbym

 

Pomijając wszystko i tak prędzej wymieniłbym z gmc takie osoby jak TeeGee, Uzjel, Psichix, Gnysek, czy Borek (kolejność przypadkowa) zamiast Snaka i dawiddsa. Aby coś osiągnąć tworząc gry trzeba to robić. Takie tylko moje małe ale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z PsichiX'a, Dawidds'a, Gnyska, Snake'a i reszty elity niczego nie osiągnie tworząc gry.

 

Elita GMClanu dodać trzeba. Bez obrazy.

 

To że jestem najlepszym mechanikiem w moim małym zakładzie na zadupiu wiochy nie znaczy że mogę chociażby zmieniać kółka Kubicy w Renault Team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jestem najlepszym mechanikiem w moim małym zakładzie na zadupiu wiochy nie znaczy że mogę chociażby zmieniać kółka Kubicy w Renault Team.

Tego nie robią mega dobrzy, tylko dobrzy i popularni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo wymyślili na uj, choć dopiero na magisterce więc mnie to jeszcze nie dotyczy. Sam mam pewne wątpliwości do takich kierunków, bo jak patrzyłem na to czym się zajmują (jakie zajęcia) to jest prawie to samo co zwykła i brak skupienia na mniejszej ilości języków. Zmienia się całkowicie jedynie problematyka. Najlepiej poczekać na opinie tych co zaryzykowali.

 

(dokładnie to 2 kierunki, projektowanie gier i tworzenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zapomnieliście o miki100 (twórca City Of Terrorism). Też elita.

No i oczywiście o gmclanowym mistrzu BesiXgorza, czy jak to się nazywa. Też elita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No i oczywiście o twórcy UTDoD, czy jak to się nazywa. Też elita. :D

Skoro tak uważasz to nie będę się kłócił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
chcecie szukać elity? tu jest miejsce:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=10140

Tak patrzę na to i widzę, że dorobek gmclanu jak na tyle lat jest baardzo słaby jeśli chodzi chociaż o te średnie gry. Dziwi mnie za to, że na liście nie ma Turrisa, a raczej, nie to, że go nie ma, a to, że lista w ogóle nie jest updatowana. Administracja mogłaby to zrobić jako jakaś podstrona na stronie głównej, a nie gdzieś w odmętach forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ja kiedyś harowałem pół roku nad grą, której dziś nikt nie pamięta

 

od tamtej pory nie zrobiłem żadnych gier na dłużej niż 5 minut, bo i po co. nie mam smykałki do marketingu

A może była do dupy po prostu? Daj linka.

 

edit: dołączam się do twojej akcji, nie będę robił gier bo nikt mnie nie lubi na gmc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tą listą pamiętam, że opiekowaliśmy się ja i Maximal. Ja już nie jestem w moderacji, a Maksia dawno już na forum nie widziałem.

Ja go widzę codziennie:

Użytkownicy on-line

57 użytkownik(ów) aktywny(ch) przez ostatnie 15 minut:

gości: 37, userów: 20, ukrytych: 0

ANtY, Marmot, Bidziu890, Saus, Piczer, Roki, Kofel, flipper, TeeGee, Shocker51374, Jaklub, Platyna, Maximal, Woock, Webzir, HuderLord, Snake, bartas, I am vader, programista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...