Skocz do zawartości

Portale społecznościowe


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

BOŻE, dałem Ci stronę na której se poszukaj, a wątpię żeby ktoś kuźwa miał większą wiedzę na temat portali społecznościowych niż ten link co Ci podałem post wyżej. I nie Paqoo, to nie Tobie ręce opadają, tylko nam, wszystko musimy za Ciebie robić.

 

Sry za wulgaryzmy ale chyba inaczej nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ogólne informacje. Ilu użytk. ma Twitter, a ilu Myspace? Analogicznie nk i facebook?

 

OK, podam informacje.

 

"Facebook posiada ogółem 175 milionów użytkowników, zaś MySpace chwali się liczbą około 118 milionów."

www.internetstats.pl/.../myspace-kontra-facebook-popularnosc-serwisow-w-polsce/

 

"W listopadzie bieżącego roku z serwisu społecznościowego Twitter korzystało 60,3 miliona..."

www.wirtualnemedia.pl/.../coraz-wolniej-rosnie-liczba-uzytkownikow-twittera

 

"Czyli dane osobowe 11 milionów użytkowników naszej klasy posiada... "

antyweb.pl/nasza-klasa-i-11-milionow-uzytkownikow/

 

Facebook dominuje. Myspace drugie miejsce. Pozniej Twitter i na koncu NK. Nic dziwnego. Mozna sie bylo tego spodziewac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, ******** mnie ***** bo mnie zaraz **** strzeli, masz tu link statystyk i wyjazd na google!!

 

EDIT

 

OK, podam informacje.

 

"Facebook posiada ogółem 175 milionów użytkowników, zaś MySpace chwali się liczbą około 118 milionów."

www.internetstats.pl/.../myspace-kontra-facebook-popularnosc-serwisow-w-polsce/

 

"W listopadzie bieżącego roku z serwisu społecznościowego Twitter korzystało 60,3 miliona..."

www.wirtualnemedia.pl/.../coraz-wolniej-rosnie-liczba-uzytkownikow-twittera

 

"Czyli dane osobowe 11 milionów użytkowników naszej klasy posiada... "

antyweb.pl/nasza-klasa-i-11-milionow-uzytkownikow/

 

Facebook dominuje. Myspace drugie miejsce. Pozniej Twitter i na koncu NK. Nic dziwnego. Mozna sie bylo tego spodziewac.

 

To po zasranego grzyba zakładałeś ten temat, zresztą po cholerę podajesz wyniki? Wątpię że kogoś to obchodzi, a jeśli to przepraszam... LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co sracie żarem? pyta o jasne sprawy - nie odpowiadacie, i świat jest piękny, a Wy nie będziecie potrzebować botoksu, bo zmarszczki Was nie dopadną z nerwów i żali jakie tu wylewacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Facebook posiada ogółem 175 milionów użytkowników, zaś MySpace chwali się liczbą około 118 milionów."

www.internetstats.pl/.../myspace-kontra-facebook-popularnosc-serwisow-w-polsce/

 

Wiki:

W kwietniu 2010 r. liczba użytkowników na całym świecie szacowana była na 450 mln[1], a co miesiąc wgrywany jest ponad 1 mld zdjęć oraz 10 mln filmów[2].

 

 

Myspace: Jak podają twórcy portalu, konta założyło już ponad 250 milionów osób z całego świata.

 

 

cos słabe masz te informacje paqoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...