Skocz do zawartości

Zablokowane Katalog użytkowników Game Maker


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

NIE

a bynajmniej u Ciebie. znajac zycie bedziesz kopiowal zasoby z gmclanu i innych stron bez zgody ani wiedzy ich autorow - goń się.

i zostaw nirvane w spokoju - zmarnuje sie przy Tobie a tego nie chcemy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie widzę bardzo rozbudowaną stronę, dużo artykułów, poradników, grafik, muzyk i wszystkiego ... ciekawe

 

A teraz paqoo ... Are you fucking kidding me? Chcesz niedorobioną stronę (nie mówię o grafice itp. ale o treści) dawać na GMC? Wstyd

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie widzę bardzo rozbudowaną stronę, dużo artykułów, poradników, grafik, muzyk i wszystkiego ... ciekawe

 

A teraz paqoo ... Are you fucking kidding me? Chcesz niedorobioną stronę (nie mówię o grafice itp. ale o treści) dawać na GMC? Wstyd

 

Fervi

Pakło chce rozwinąć tę stronę, a ty nie używaj wyrażenia "Are you fucking kidding me". odkąd pojawiło się na komixxach, przestało być fajne

 

ale faktycznie, dużo ciekawych linków to tam nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet to wielka dżungla pełna wielkich... małp?

internet to także wielka dżungla pełna dziwnych biznesmenów, z których jeden zabłądził i teraz wyzywa brudne polaczki na GMClanie

 

poza tym, najpierw wrzuć tam trochę więcej linków niż 2 i dopiero pomyśl o rozwijaniu. zanim zacznie się reklamować, trzeba mieć co reklamować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet to wielka dżungla pełna wielkich... małp?

Wypraszam sobie, ja jestem rasowym koczkodanem, a nie zwykłą małpą!

 

jeśli chcesz się reklamować, to pokaż się od najlepszej strony - społeczność w sieci wymaga, Ty te wymagania spełniasz jeśli chcesz być zauważonym i docenionym - lekcji o zdobywaniu poparcia nie pamiętasz? a myślałem że czegoś się nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paqoo, a ty myślisz, że ktoś wejdzie na twoją stronę - zobaczy i powie - och, strona jest niemalże pusta, może ja coś dodam od siebie? TO TY musisz najpierw coś zrobić, jakieś przykłady itp. NIKT tego nie zrobi za ciebie

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że komuś się podoba ten pomysł. Nie widziałem jeszcze takiego katalogu.

 

Ja nikogo nie wyzywam. Jestem człowiekiem kulturalnym. Czytam książki i wybieram się na studia w kierunku ekonomia.

 

Doszły do mnie wiadomości, że ktoś zablokował użytkownikom możliwość wysyłania do mnie wiadomości. Napisał to gościu, który podawał się za Ranmusa. Według mnie to dyskryminacja i rządy autorytarne (komunistyczne?).

 

Liberum veto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź się ogarnij i nie piernicz głupot, nikt Ci nic nie zablokował - opróżnij skrzynkę..

 

Doszły do mnie wiadomości, że ktoś zablokował użytkownikom możliwość wysyłania do mnie wiadomości. Napisał to gościu, który podawał się za Ranmusa. Według mnie to dyskryminacja i rządy autorytarne (komunistyczne?).

 

Liberum veto!

a może jeszcze na PM je dostałeś? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, boją się że zmieciesz ich ze sceny, o wsze panie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyocha = płocha-pycha = płosząca pycha.

 

Paqoo, no raz w życiu, proszę Cię, postaraj się dać coś dopracowanego jeśli chcesz żebyśmy Cię nie besztali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paqoo, no raz w życiu, proszę Cię, postaraj się dać coś dopracowanego jeśli chcesz żebyśmy Cię nie besztali :)
I coś w czym nie będziesz szukał kumpla do prowadzenia "firmy" albo coś w tym stylu, i z czego nie będziesz miał korzyści. Mówię ci, ludzie lubią darmowe, dopracowane rzeczy. ( darmowe, dopóki nie zaprezentujesz czegoś naprawdę ciekawego. Potem możesz już coś żądać ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...