Skocz do zawartości

Stone Tower BETA 0.45


Kazik1

Rekomendowane odpowiedzi

STONE TOWER BETA 0.45

 

Tak już jest następna beta, od tamtego czasu poprawiłem wiele, głównie menu i poziomy.Pozbyłem się także starego kursora i gm-owej grafiki, ale można coś tam jeszcze zauważyć.

Co nowego??

Nowa rasa!!!

czyli w 3 poziomie mamy nwy Blok :)

screen1y.jpg

 

i jakieś przeszkody,dodałem też nowe elementy otoczenia takie jak tabliczka,górka,nowe podłoże ale to w 3 poziomie.

W menu oczywiście nic a nic nie zmieniałem prócz dźwięku wiatraku.

Będą nowe Bety??

Raczej już nie teraz więcej czasu poświęce na Demko :D

 

DownLoad

 

Wersja instalacyjna:

wtedy pliki znajdują się w C:/WINDOWS

http://www.przeklej.pl/plik/instaluj-exe-001cg866p40i

 

W wersji RAR

 

http://w514.wrzuta.pl/plik/aHutRm0H8hF/stone_tower_beta_0.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kurcze pieczone coz to za fantastyczna zapowiedz kazik1 dales nie moge sie doczekac tej gry juz prawie chce zamowic pre order tylko jeszcze troche kasy uzbieram ale no tak to jest przeciez forum i tu sie nie placi za zrobione przez nas gry haha ale ze mnie gluptas jest"

 

wez uzywaj interpunkcji bo ten post wyglada fatalnie, poza tym troche za malo widac na tych obrazkach, ciezko rozgrysc jak to bedzie mniej wiecej wygladalo.... nie oceniam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calej gry moge powiedziec ze "menu" fajne, tylko te dwa przyciski to troche za malo zeby mozna bylo ten room tak nazwac... reszta: co to jest??

wciskam 'zagraj' przenosi mnie do rooma w ktormy moge ruszac kursorem, grafika juz duzo duzo gorsza, przyciski z klawy nie dzialaja a jak wcisne LPM lub PPM to przenosi do innego rooma... mogles dac jakas instrukcje obslugi... ale ze to "wczesna beta" nie dam oceny...

 

poza tym : po co dawales screeny z windy7 i photoshopa? wpsolpracujesz z nimi czy co ;] ?? to bardziej wygladalo na reklame ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...