Skocz do zawartości

pobieraczek.pl


Nickolas

Rekomendowane odpowiedzi

Heja :)

 

Chcąc zobaczyć darmowe wyszukiwarki mp3 natknołem się na odnośniki do pobieraczek.pl np. gdy chciałem ściągnąć mp3 z wyszukiwarki to przycisk "Pobierz" odsyłał mnie do pobieraczek.pl. Trudno powiedziałem. ALE kilka dni później napisali mi żeby dodać do mojej strony wyszukiwarke mp3, gdzie będzie znowu odsyłane do pobieraczek.pl - a jak wiadomo pobieraczek jest zuy - więcej na google. No to oni mi napisali jakąś długą wiadomość na email gdzie chcieli "dodać" taką wyszukiwarke a na końcu jakiś podpis, że jakieś uszanowanie blablabla pobieraczek.pl blablabal. Chcąc nie chcąc napisałem im krótko "won z mojej strony" ot cała historia się skończyła. Czemu jeszcze to coś instnieje w internecie ? Przecież to tyle ludzi oszukało. A więc jakie są Wasze komentarze dotyczące pobieraczka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup muzyke w empiku

 

muzyke jak mam kupic to tylko na tych ruskich stronach, co muzyka jest po 1 zł - i o dziwo legalne :3

 

use torrents

 

+10 : D

 

Kupuj oryginały.

 

Zobacz co odpisałem mikanowi :P. A tu chciałem zobaczyć ILE ten pobieraczek ma już wyszukiwarek i prawie wszystkie co sa na pierwszej stronie w google :/

 

Też bym coś mądrego powiedział, ale wykorzystali najlepsze teksty.

 

To się tutaj nie udzielaj. ._.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do kiosku lub wyporzyczalni. Ja mam neta prywatnie :) Nie żadne neostrady, netie, upc czy choćby oranże. Mam radiówkę więc wątpię żeby mi doliczyli do rachunku jak płacę osobiście, bez umowy jestem i nie mam obaw, bo na jakiej podstawie mogliby mi doliczyć. Aha, i wszyscy(to znaczy, wszystkie komputery podłączone do grupy roboczej) prawie mamy to samo ip. Mała działalność w promieniu ok 10km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyke jak mam kupic to tylko na tych ruskich stronach, co muzyka jest po 1 zł - i o dziwo legalne :3

 

Szkoda, że na to wszyscy mówią "Russian scam" i takie płyty nie mają żadnej wartości. A legalne i tak nie jest - na każdej z nich pisze, że nie można sprzedawać/odsprzedawać na terenie innego kraju niż w tym, gdzie kupili. To są generalnie oryginalne podróbki. Chyba, że Ci chodzi o piosenki do ściągania - z tym się nigdy nie spotkałem, ale to dlatego, że kupuję tylko materialne płyty.

 

 

+10 : D

 

Nie wiem jak Ty, ale ja jakoś nie lubię okradać moich ulubionych wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyke jak mam kupic to tylko na tych ruskich stronach, co muzyka jest po 1 zł - i o dziwo legalne :3

To jest równie legalne, co kupowanie płyt na bazarze, czy kupowanie od kumpla przegranej płyty. Czyli - nielegalne. Twórcy tych stron po prostu wykorzystują niedoskonałości tamtejszego prawa autorskiego i jedyni co wtedy dostają pieniądze, to autorzy tej strony.

 

Nie wiem jak Ty, ale ja jakoś nie lubię okradać moich ulubionych wykonawców.

Akurat artyści bardziej zarabiają na koncertach niż na sprzedaży płyt, ale ze sprzedażą płyt jest akurat coś takiego, że jak płyta się nie sprzeda, to artysta ma już mniejsze szanse nagrać kolejną; a jak jest jakaś mała wytwórnia to niekoniecznie muszą mieć wtedy już pieniądze na wydawanie kolejnych płyt. Zresztą, posiadanie oryginalnego krążka jest o wiele fajniejsze niż posiadanie samej mp3 na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieraczek naciąga na kase naprawdwe,w TV było o tym,zobaczysz rachunek za neta:/

To nie działa tak. Najpierw serwis kusi okresem testowym. Ok, ale potem każe sobie płacić abonament za korzystanie z niego, nawet gdy się niczego nie pobrało. Moja koleżanka wpadła w to, założyła tam konto aby tylko zobaczyć co tam jest. Po paru miesiącach przyszedł mail że jest winna 9 dych i jeśli nie zapłaci to wystąpią do sądu. A notka o tym jest tak zakopana w regulaminie że się odechciewa czytać. Po prostu olała maila i nic nie zrobili, ale zalecam omijać ten pożalsieboże serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat artyści bardziej zarabiają na koncertach niż na sprzedaży płyt, ale ze sprzedażą płyt jest akurat coś takiego, że jak płyta się nie sprzeda, to artysta ma już mniejsze szanse nagrać kolejną; a jak jest jakaś mała wytwórnia to niekoniecznie muszą mieć wtedy już pieniądze na wydawanie kolejnych płyt. Zresztą, posiadanie oryginalnego krążka jest o wiele fajniejsze niż posiadanie samej mp3 na dysku.

 

Powiedziałem okradać, ale nie powiedziałem z czego :P No a że oryginalne krążki są fajne to chyba mnie nie musisz przekonywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Makary155, po zakończeniu okresu testowego straszą sądem, ale dobrze wiedzą że nic nie mogą w tej sprawie zrobić. Ludzie po prostu ze strachu przelewają im pieniądze. W jakimś programie TV było że najwięcej kasy przelewają im dziewczyny w wieku 14-17 lat. No cóż, powinno być im wstyd że odwalają takie numery... Mam nadzieję że jeszcze nie raz im ktoś nosa przytnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...