Skocz do zawartości

Zablokowane Grafik poszukuję programisty


Epiclord

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, poszukuję programisty do projektu gry survival, w której główną rolę grają zombie. Otóż, gra polegała by na przetrwaniu jak najwięcej fal napadających zombie na budynek w którym sie znajdujemy. Mam zrobionych około 50% grafik i jestem skory do dalszego tworzenia. Część grafik pochodzi ze starego projektu, który tworzyłem z Boro Casso, ten jednak zajął się innym, poważniejszym projektem.

 

Zostawiam swoje gg : 6063221

 

Zainteresowani proszeni są o pisanie na gg, lub PW.

 

Pozdrawiam.

 

2igyn80.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak myślisz ten zombi raczej nie wygląda na top down.

Aktualnie zajmuję się swoim projektem i szukam grafika do niego ale zrobię kawałek silnika i wrzucę zapowiedź na forum to może się ktoś znajdzie bo do tematu zajrzałem raczej pod tym kątem. Na pewno jakieś programistę znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To grafika koncepcyjna/do menu, cała gra jest top-down.

 

Gra polegałaby na tym, że bronilibyśmy się przed kolejnymi falami wrogów, zdobywalibyśmy kasę, naprawiali barykady w chacie, odblokowywali kolejne pomieszczenia w budynku. Z biegiem czasu, zombie stawały by się szybsze/silniejsze - co kilka(naście) fal wychodziłbym jeden większy boss. Byłby pasek doświadczenia, co level dostawalibyśmy jakiś bonus w postaci pancerza czy lasera do broni - rozdawali statystyki. To tylko ogólny zarys, po więcej zapraszam na gg lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Może wrzuć jakaś pracę do tematu ? : )

A w pierwszym poście to niby co jest? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To jest art. Chcemy pracy z gameplaya.

A skąd wiesz, że to art, a nie "praca z gameplaya"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem naprawdę co pokazać, mam kilka rodzajów "podłóg", mam testowego ludzika poćwiartkowanego, grafiki zombiaków. Bronie. Wszystko jest za małe i na tle tego wszystkiego może okazać się po prostu niczym.

Kafelki do podłogi:

mmweph.png

Skrawek grafik (bohater do wymiany częściowo - broń nie - bohater bez rąk):

2exvceg.png

Szkic drzewka (po pokolorowaniu, do menu):

mq7wp.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

bo są fajniejsze niż prymitywne remaki przedpotopowych gier na konsole, które już dawno wyginęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo są fajniejsze niż prymitywne remaki przedpotopowych gier na konsole, które już dawno wyginęły.

i nieciekawych platformówkach robionych przez twórców nieudolnie próbujących się wypromować na wikipedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo są fajniejsze niż prymitywne remaki przedpotopowych gier na konsole, które już dawno wyginęły.

i nieciekawych platformówkach robionych przez twórców nieudolnie próbujących się wypromować na wikipedii

chociaż kilka miesięcy temu kłóciłem się że remaki starych znanych gier są jakże dobre

 

 

Epiclord, będziesz kolorował drzewko ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo są fajniejsze niż prymitywne remaki przedpotopowych gier na konsole, które już dawno wyginęły.

i nieciekawych platformówkach robionych przez twórców nieudolnie próbujących się wypromować na wikipedii

chociaż kilka miesięcy temu kłóciłem się że remaki starych znanych gier są jakże dobre

 

Epiclord, będziesz kolorował drzewko ? :]

 

geniusz cytatu...

 

..::TOPIC::..

ten zombie jest taki... kanciasty i px-artowy. Np. spodnie wyglądają, jakby j ktoś plakatówką machnął po jeansach i pocisnął z tyłu czarnym sprayem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem naprawdę co pokazać, mam kilka rodzajów "podłóg", mam testowego ludzika poćwiartkowanego, grafiki zombiaków. Bronie. Wszystko jest za małe i na tle tego wszystkiego może okazać się po prostu niczym.

Kafelki do podłogi:

mmweph.png

Skrawek grafik (bohater do wymiany częściowo - broń nie - bohater bez rąk):

2exvceg.png

Szkic drzewka (po pokolorowaniu, do menu):

mq7wp.png

tyle zrozumiałem, po przeczytaniu tematu

 

Edit:

drzewko mi się zapodziało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...