Skocz do zawartości

Zepsute google chrome?


Alternative

Rekomendowane odpowiedzi

Niby czemu ?

 

Jest to bardzo szybka i wydajna przeglądarka ;)

 

Chrome tak ma, ale mimo tego imo jest najlepszą przeglądarką.

 

 

Każda karta i każdy plugin odpalony w Chrome jest traktowany jako oddzielny proces dzięki czemu jak Ci się jedna strona wysypie, to nie wywala Ci się cała przeglądarka, a tylko karta z tą stroną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam internet explorer na windowsie i nei mam z niczym problemów

 

po co ściągać inny jak jest już od razu w kompie dobry

 

OMGLOLWTFBBQ ololol

 

http://untitled.ovh.org/stopie/

http://www.shlomifish.org/no-ie/

 

Internet Explorer jest nie bezpieczny :3

 

I nie każdy posiada Internet Explorer :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ten pierwszy link dotyczy ie6, a ten drugi w zasadzie też. Fajnie się czepiać dziesięcioletniej przeglądarki co? Może od razu oceńmy Operę 8 i Firefoxa 1.0. To tak jakby ktoś teraz oceniał GM'a pod kątem wersji 5-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy link dotyczy ie6, a ten drugi w zasadzie też. Fajnie się czepiać dziesięcioletniej przeglądarki co? Może od razu oceńmy Operę 8 i Firefoxa 1.0. To tak jakby ktoś teraz oceniał GM'a pod kątem wersji 5-tej.

 

A tak pozatym to nie napisał z jakiej wersji korzysta ;) Może posiada win xp i nie aktualizował przeglądarki, czyli ma ie6 ;)

 

mam internet explorer na windowsie i nei mam z niczym problemów

 

po co ściągać inny jak jest już od razu w kompie dobry

 

mam kierki na windowsie i jest bardzo grywalne

 

po co ściągać crysisy jak jest już od razu w kompie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam tak że każda przeglądarka mnie wk**wia i coś jest nie tak. firefox sam się wyłącza, psuje, jak wchodze na filmik na youtube to wyskakuje okienko z pobieraniem pliku bez rozszerzenia. w chrome jak wchodze w link http://www.balallala.pl/blalablablabla.mp3 to mi sie jakaś pusta strona otwiera zamiast pobieranie pliku i musze się z innymi programami męczyć, internet explorer to z nim się na każdym kompie jaki miałem cuda nie widy dzieją. może spróbuje tą opere bo nigdy nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w operze mam problem z obsługą poczty na wp... Mozilla firefoks mi się często wysypuję, ale i tak wolę to, google chrome nie używam bo przy instalowaniu jakiegoś programu zainstalowało się bez mojej wiedzy, a takie programy są u mnie skreślane na samym starcie...

Ciekawe czy te procesy bardziej obciążają kompa, niż by był przykładowo IE z tyloma samymi kartami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A tak pozatym to nie napisał z jakiej wersji korzysta ;) Może posiada win xp i nie aktualizował przeglądarki, czyli ma ie6 ;)
Piszesz o artykule? Na dole masz napisaną datę publikacji -> 2006 rok, czyli gdy nie było jeszcze ie7 i ie8.

 

Ciekawe czy te procesy bardziej obciążają kompa, niż by był przykładowo IE z tyloma samymi kartami??
Czy tak samo obciążają cpu? Raczej tak, ponieważ większość www i tak jest renderowanych jednokrotnie i nie posiada skomplikowanych javascriptów. Natomiast co do zasobów, to każdy proces zapewne zjada więcej takowych niż analogiczny wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...