Skocz do zawartości

HARLEY 2


IamTheLaw

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: HARLEY 2

 

Gatunek: Bijatyka

 

Opis: Eustachy Motyka, szef ruskiej mafii paliwowej, wyszedł ze szpitala po złamaniu szczęki, które miał dzięki pięści Harley'a. Eustachy, chcąc zemsty, wysłał swoich sługusów by dali porządny wycisk naszemu bohaterowi. Harley, stwierdził, że skoro Motyka znowu do niego zaczyna, trzeba będzie mu dać po raz kolejny nauczkę.

 

Co się w grze zmieniło:

-więcej grafik (min, grafitti na ścianach)

-poprawiona walka

-nowi wrogowie, a mianowicie:

a) koleś z strzelbą (niebieski strój)

b) koleś z strzelbą automatyczną (zielonkawy strój)

c) wojownik kung fu (czerwony strój i opaska)

-możliwość rzucania granatami

-więcej map

-tryb historii (czyli nawiązując do fabuły)

-tryb survival (nawalanka na otwartym terenie, gdzie atakują ze wszystkich stron sługusi Motyki)

-poprawione AI przeciwnika

-bardziej rozbudowana fabuła

-intro

-rozbudowane menu

-zmieniony hud

-i parę innych rzeczy których zapomniałem wymienić

 

ODRAZU MÓWIĘ: GRAFIKI NIE ZMIENIĘ (STYL JEST ZAMIERZONY). JAK WYDAM FULL I KTOŚ BĘDZIE GRAŁ BEZ DŹWIĘKU NIECH NIE OCENIA. HUD NA SCREENACH JEST NIE SKOŃCZONY.

 

Autorzy:

Programowanie:
IamTheLaw (Oskar Kawka)

Fabuła:
IamTheLaw (Oskar Kawka)

Grafika:
IamTheLaw (Oskar Kawka)

Muzyka:
Harley music (nie znam autora)

Screeny:

 

Premierę dema szacuję na najbliższą niedzielę (25.07.2010)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nadal brzydcy. Zamiast robić kolejną grę z tymi samymi bledami, poczekalbys dluzej na zdanie innych.

 

Poprawiłem błędy. Panie i am vader przeczytaj se to, co zamieściłem w pierwszym poście:

 

ODRAZU MÓWIĘ: GRAFIKI NIE ZMIENIĘ (STYL JEST ZAMIERZONY). JAK WYDAM FULL I KTOŚ BĘDZIE GRAŁ BEZ DŹWIĘKU NIECH NIE OCENIA. HUD NA SCREENACH JEST NIE SKOŃCZONY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada. Po screenach widzę że grafika się nie zmieniała, ale to nie gra roli. Łączenia cegieł na pierwszym screenie nie bardzo mi pasują. Ale tak to gitara. Szkoda tylko że w niedzielę wyjeżdżam do Krakowa więc prędko nie pogram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zmieńcie te awatary bo mi się wydaje że jeden koleś wali 5 postów z rzędu.

 

Co do gry to:

- fabuła nie jest jakaś zaskakująca jak zwykle jakiś koleś próbuje Cię zabić ale to ty go zabijasz. Tak wiem że tu chodzi o pobicie czy coś ale to jest ten sam system działania. I w Harley 3 Eustachy Motyka wyjdzie z grobu i będzie ścigał naszego bohatera potem brat Eustachego będzie robił to samo i tak możesz dość do Harley 999 gdzie praprapra...wnuczek Eustachego będzie ścigał praprapra...wnuczka naszego bohatera bo jego praprapra...dziadek zabił mu praprapra...dziadka którego nigdy na oczy nie widział ale będzie kontynuował rodzinną tradycję. Dosyć mam gier z podobną fabuła patrz na Gothica w 3 częściach występował jeden bohater a mimo to w każdej części była zupełnie inna fabuła a nie że sługusi pana atakują bohatera za pobicie pana.

- grafiki jak nie chcesz to nie zmieniaj

- co do dodanych postaci to dobrze widzieć jakieś urozmaicenie w stosunku do starszej wersji

KONIEC Zapowiedzi nie oceniam bo to tylko zapowiedź a zapowiedź to nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziki za pomysl na kolejne części misztrzu (żart xD)

 

a co do gothica i harleya: to tak jakbyś porównywał kiełbase do parówki, w parówce nie ma prawie mięsa

 

 

@No racja! pzt. Gothic to nie do końca bijatyka "Pięściami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@No racja! pzt. Gothic to nie do końca bijatyka "Pięściami"

Ale mi chodziło o fabułę a nie styl gry to już nawet Mortal Combat miał lepszą fabułę mimo że polegała na tym samym ale tamten co się potrafił w każdego zmienić dostał w mordę na samym końcu. Ale przynajmniej tam o coś poszło a nie że pijak się schlał i przyłożył bossowi ruskiej mafii ciekaw jestem jak się do niego dostał. Taki boss na pewno ma strażników. Chociaż patrząc na AI jakie było w pierwszej części to pewnie powiedział wprost do strażników bossa "Wpuście mnie do Eustachego bo muszę mu w mordę przywalić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...