Skocz do zawartości

My garden


Cordoba

Rekomendowane odpowiedzi

My garden

OPIS:

 

Gra polega, na sianu kwiatkow, ktore potem bedzie mozna zasadzac w doniczce , ktorej potem bedzie mozna je podlewac aby bardziej rozkwitaly lub je poprostu sprzedawac. Pozniej powinna pojawic sie oferta pracy od kolegi i to od nas bedzie zalezec czy chcemy ja czy tez nie, a praca ta bedzie polegac na zasiewaniu odpowiedniej ilosci kwaitkow w odpowiednim czasie. No i kiedy stwierdzimy ,ze gra juz nas nie interesuje , bedzie mozna nasicnac na 'END' i powinna pojawic sie tabela wynikow, do ktorej mozemy sie wpisac z naszym wynikiem.

Pamietaj aby siac kwiatki, przesuwac ekran itp uzywaj do tego rak.

 

SEROWANIE:

 

Sterowanie w ogródku:

 

LKM - kupowanie,sianie kwiatków,używanie przedmiotów.

 

PKM - patrzenie na cenę, sprzedawanie przedmiotów,usuwanie rąk i podlewaczki.

 

Środek myszki,kółko - opis przedmiotów.

 

P - pauza

 

Sterowanie w domu:

 

Strzałki - sterowanie postacią

 

Enter - używanie przedmiotów

 

Sterowanie w grze komputerowej:

 

Strzałki : lewa,prawa - sterowanie postacią

 

Strzałka: do góry - skok

 

Sterowanie w pracy:

 

LKM - tworzenie ziarn po przez klinięcie w dowolną kartę.

 

PKM - odkładanie ziarn.

 

Screeny:

https://gmclan.org/up6767_6_menu.html

https://gmclan.org/up6767_6_Gra.html

 

Download:

 

https://gmclan.org/up6767_4_My__garden.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, zagrałem, zobaczyłem.

 

1. Grafika jest na 2,5, popracuj nad cieniami.

2. Grywalność... hmmm.. tutaj bym się zastanowił. Dobra. masz 4/5.

3. Muzyka. Mam pewne zastrzeżenia. Ponieważ, gdy zagram w jakąś grę na "Komputerze" "Time" to gdy z niej wyjdę, muzyka się nie zmienia.

4. Gra musi jeszcze być dopracowana, choć źle nie jest.

5. [idź spać] ENTER - Spanie trwa 1s? Tak samo - [Co chcesz robić?] [KUPA] ENTER - Coś szybko się wyrabia...

 

Dam ci 4/5

 

Powodzenia!

 

Moe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/5 za to że dałeś sobie piąteczkę a ta kto gra nawet nawet nie mam zastrzeżeń grafika jak z Mario :D jest na prawdę ale 2/5 tatko było by 4/5 wiesz za co :D powodzenia

kiedy zaglądałem do tego tematu wczoraj, nie miał piątki w gwiazdkach, więc się zastanów

 

edit: sprecyzowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie mogłem się połapać zbyt skomplikowane to sterowanie dałeś dlatego nie będę oceniał grafika nie jest najgorsza tylko po po prostu nie pasuje do rozdzielczości. Gdyby była większa to rysunki byłyby mniejsze. Co do

Gra polega, na sianu kwiatkow, ktore potem bedzie mozna zasadzac w doniczce

zawsze myślałem że to na początku kwiatki hoduje się w doniczkach żeby potem je sprzedać i ktoś sobie mógł posiać w ziemię. Przynajmniej tak z kwiatkami.

 

PS. Ludzie to jest polskie forum (nie komunikator) nie wstydźmy się używać polskich znaków. Nie piszcie "e" zamiast "ę". Tu nikt was nie goni więc możecie poświecić chwilę żeby wcisnąć ten alt. Potem wszyscy w europie będą się dziwić czemu Polska ma 90% dyslektyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ciekawa, ale po dłuższym graniu dają się we znaki drobne bugi. Grafika ładna 4/5

 

Mógłbyś napisać jakie to bugi, będzie mi łatwiej poprawiać.

 

dałeś sobie piąteczkę

 

Nie jestem z tych.

 

[idź spać] ENTER - Spanie trwa 1s? Tak samo - [Co chcesz robić?] [KUPA] ENTER - Coś szybko się wyrabia.

 

To się poprawi.

 

w ogóle nie mogłem się połapać zbyt skomplikowane to sterowanie dałeś

 

Co tu jest skomplikowanego, klikasz na kartę i kupujesz, tak sam z rękami . A jak coś kupujesz to później kładziesz to na ziemię, jak kupujesz ziarna , bierzesz rękę (najlepiej białą bo ona nie będzie nam zbierała kwiatki po drodze) idziesz w prawą stronę i klikasz LKM i ziarno zmienia się w kwiatka itp. Nic skomplikowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest ogólnie mówiąc dobra, przyczepiłbym się troszkę do tej grafiki, ale do najgorszych ona nie należy. Ogólnie mówiąc fajnie się gra, ale po kilkunastu minutach grania się nudzi.

Moja ocena to: +4/5 , za dobre wykonanie i pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...