Skocz do zawartości

Psp do telewizora


szpaq99

Rekomendowane odpowiedzi

Chce się połączyć psp do telewizora , i jak wybieram gre i chcę ją wlączyć wyskakuje coś takiego :

 

 

To display this screen on a connected device, you must be connected using a component av cable or a d-terminal av cable and you must output the video content in progressive format.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Pieter ;) A gdy chcesz pograć w gry to musisz posiadać CFW i odpowiedni plugin - nazwy nie pamiętam bo psp mam zepsute i dawno go nie używałem ;) Postaraj się znaleść na pspoland.pl, życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Zgadza się Pieter ;) A gdy chcesz pograć w gry to musisz posiadać CFW i odpowiedni plugin - nazwy nie pamiętam bo psp mam zepsute i dawno go nie używałem ;) Postaraj się znaleść na pspoland.pl, życzę powodzenia ;)

 

Guzik prawda.

 

Do telewizora można podłączyć PSP-3000 i nowsze, kablem który pokazał Pieter (komponent Y/Pb/Pr czyli luminancja i chrominancja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda.

 

Prawda.

 

Plugin nazywa się FuSa:

 

Plugin umożliwiający granie przez kabel na SDTV

 

"OldPrisoneR udostępnił wersję beta wspaniałego pluginu FuSa 1.0 Beta. Co w nim takiego świetnego? Otóż umożliwia on granie w gry z PSP-Slim na telewizorze poprzez kabel composite! Co prawda nie działa on jeszcze przy wszystkich grach, a niektóre znacznie spowalnia, ale są tytuły w które da się bez problemu grać."

 

Więcej tu:

 

http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=3...9992e6e443e5cf4

 

Nawet na tej stronie co Pieter podał pisze:

 

PSP Composite AV Cable Doesn't Support Games

 

Więc TRZEBA ten plugin.

 

Do telewizora można podłączyć PSP-3000 i nowsze, kablem który pokazał Pieter (komponent Y/Pb/Pr czyli luminancja i chrominancja)

 

I na psp 200x też można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ bez legalnych sposobów nie da się uruchomić gry [w psp slim sie nie da] a pozatym homebrew to nie dokonca piracenie. Wgranie CFW nie oznacza, że ktoś piraci, może akurat woli trzymać gry na karcie pamięci niż na plytkach umd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Modyfikowanie Firmware to jak najbardziej piracenie i łamanie prawa, oraz umowy jaką zawarłeś z Sony w momencie zakupu produktu, bez względu na cel dla jakiego to robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@offtop

Można jakiś link jak się wgrywa tego "explorera" czyli chyba to cfw do psp? Szukałem kiedyś sporo czasu, bo chciałem jakoś otworzyć emulator na GBA z karty pamięci, ale nie miałem zielonego pojęcia jak to zrobić.

Chyba, że to właśnie na tym polega przerobienie psp to sobie odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikowanie Firmware to jak najbardziej piracenie i łamanie prawa, oraz umowy jaką zawarłeś z Sony w momencie zakupu produktu, bez względu na cel dla jakiego to robisz.

 

No dobra niech będzie, chociaż na allegro ciągle pisze, że przeróbka jest legalna :P Aczkolwiek i tak lepiej posiadać CHOCIAŻ chichena ;) chodźby dlatego, że można emulatory odpalić np. gba, nes, amiga albo atari [nie pamietam] i inne ;) i chicken to nie przeróbka i wystarczy wyciągnąć baterie i już tego nie ma.

 

@offtop

Można jakiś link jak się wgrywa tego "explorera" czyli chyba to cfw do psp? Szukałem kiedyś sporo czasu, bo chciałem jakoś otworzyć emulator na GBA z karty pamięci, ale nie miałem zielonego pojęcia jak to zrobić.

Chyba, że to właśnie na tym polega przerobienie psp to sobie odpuszczam.

 

Przerobienie trwa 5 minut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj sobie nowszy :F

 

Aby wejść do RM należy:

 

1. Całkowicie wyłączyć konsole (przytrzymać wyłącznik przez min. 3 sek lub wyjąć baterie)

2. Wcisnąć i trzymać klawisz R

3. Włączyć konsole

4. Powinno się pokazać okienko RM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy przestrzegać zasad ogólnie przyjętej NETYKIETY, a w szczególności dotyczących nakazu:

* Wykazywania się kulturą osobistą,

* Okazywania szacunku innym uczestnikom dyskusji,

* Pisania sensownych i rozbudowanych wypowiedzi,

oraz zakazu:

* spamowania,

* floodowania,

* pisania wielkimi literami,

* pisania za krótkich, kilkuwyrazowych postów,

* nadmiernego używania emotikonek,

* nadmiernego popełniania błędów ortograficznych,

* nazywania tematów zbyt ogólnikowo (np. "pomoc", "poszukuję", "mam problem", "komputer" itd.),

* odpisywania na posty napisane później, poprzez edycję własnego,

* odpisywania w tematach dawno uznanych za wyczerpane i nieaktualne,

* propagowania / poszukiwania treści nielegalnych oraz uznanych przez administrację za niepożądane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracji regulamin nie dotyczy tylko w uzasadnionych przypadkach.

 

1. Administrator/moderator wyciąga konsekwencje wobec osoby łamiącej regulamin, w stopniu przez siebie uznanym za adekwatny do popełnionego czynu, kierując się wytycznymi ustalonymi wspólnie z innymi członkami administracji/moderacji lub członkiem wyższym rangą.

2. Konsekwencje wobec osoby łamiącej regulamin mogą przybrać formę:

* ostrzeżenia,

* blokady czasowej konta,

* banu permamentengo konta,

* skasowania posta,

* skasowania tematu,

* usunięcia treści z uploadera,

* zablokowania uploadera,

* ocenzurowania posta,

* inną wyżej nie wymienioną.

3. Wszelkie wątpliwości i skargi zgłaszane są moderatorom.

4. Próbę złamania regulaminu użytkownik zgłasza tylko za pomocą opcji raportowania: - opcja ta znajduje się pod każdym postem.

5. Zakazuje się używania opcji raportowania:

* niezgodnie z przeznaczeniem

* w stopniu przekraczającym racjonalną częstotliwość zgłoszeń

 

sory za offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...