Skocz do zawartości

Tworzymy grupę Komixo-pisarzy ;)


artimal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

12latkow nabow.

Wypraszam sobie! Mam 11 lat a nie jestem nabem, noobem ani nóbem który pisze

Hej! To forum jest fajne chociaż nie wiem o co w nim chodzi!!! Lol! Lubię placki! Czy mówiłem już że lubię placki???

 

Topic: Rysuję czasami jakieś bazgroły/rysunki, może mógłbym zrobić jakieś szablony postaci albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@up

WTF?

weź wróć do swoich komiksów o kiddingowaniu, bo to dla ciebie za wysoki poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu akurat komixxy.pl chcecie podbijać? Przecie ta strona to straszliwy kał od czasów, gdy zamiast pod stopklatki z filmów wstawiać teksty, zaczęli masowo wrzucać stare obrazki z 4chana. Żeby tam być na głównej nie trzeba nawet mieć żadnego dobrego, śmiesznego pomysłu. Wystarczy że do komiksu byle gdzie walniesz coolface, cereal guya czy ragemana i już jesteś na głównej.

nawet mnie nie wkurzaj... kiedy zobaczyłem jak dzieci zaczynają się podniecać rageface albo trollface w realu to padłem na ryj. Gdyby jeszcze znali pochodzenie tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły:

 

Klient: Poproszę kwas dysoksyrybonukleinowy w butelce.

Kasjerka: Przepraszam, w czym?

ARE YOU FUCKING KIDDING ME?

 

później dodam more jak mi sie przypomna

 

Wersja beta:

 

Syn siedzi przy kompie, mama w przedpokoju jest.

Mama: Maciek idę do sklepu kupić ci coś?

Maciek: Petibery mi kup!

Mama: Dobrze

Mama wraca ze sklepu.

Mama: Masz synek.

WWEEEEE

Przerobiony obrazek z napisem: PetiBiebery

FFFUUUUU

 

no elo 8 xD

 

nawet mnie nie wkurzaj... kiedy zobaczyłem jak dzieci zaczynają się podniecać rageface albo trollface w realu to padłem na ryj. Gdyby jeszcze znali pochodzenie tego...

przecież to pochodzi z komiksów XD XD POZDRAWIAM KOMIXXY FAKJE

 

komixxy to kupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze znali pochodzenie tego...

jedyne comne w tej strone zaintrygowalo to wlasnie pochodzenie mord.w azsadzie cale komixxy ssa pale, jakbym nie byl tak leniwy to bym m pkazal jakto sie robi w centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ;)

 

Moje forum całkowicie zmieniło tryb działania ! :)

Teraz Urzytkownicy dodają najlepsze komiksy z sieci do działu Kandydaci a następnie po zatwierdzeniu przez urzytkowników trafi do działu Najlepsze Komiiksy...

 

Wejdźcie i sami zobaczcie ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliliście wątek propozycji, gdzie był mój komiks z prawdziwego zdarzenia. Żal waszych matek.

 

Bo nie spełniłeś warunków. Pierwszy warunek to taki, że musi być jakaś 4chanowa morda, drugi, że musi być umieszczony na komixxy.pl i trzeci, że musi być do dupy. Co się dziwisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, odrazu wiadomo, że komiks jest super duper ######sty gdy "jest forczłanowa morda". Czyli I prawo komixxów. Jest 4chan jest główna! Nie miał byś u nich szans z takim komixem wojziu. Odpuść sobie. No chyba że jakiemuś bohaterowi dasz pokerface albo inne gówno, to cię przyjmą bo uznają, ze jest super. Ale uwaga- komiks nie musi być wtedy śmieszny. Czyli byle by było xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...komixów komiksów smile.gif

Będziemy tworzyć komixy komiksy w programie GIMP i Photoshop umieszczać je na swojej stronie oraz na komixxy.pl

 

Potrzebni Ludzie :

 

3 - Grafik wstępny ( tworzy okna, szkicuje bohaterów lub kopiuje ich z naszej strony biggrin.gif, dodaje dymki, zapisuje plik w formacie dla GIMPA lub photoshopatak aby można było edytować go warstwami )

 

5 - Człowiek ds. Rozwoju i zamieszczania komixxu na komixxy.pl

 

6 - Twórca i opiekun naszej strony internetowej...z naszymi komixami komiksami do oceny od 1-5 gwiazdek oraz link do Forum na którym byśmy pisali wszystkie rzeczy oraz zapowiedzi nowych komixów komiksów !!!

 

 

Jak Będzie powstawał komix komiks???

 

1. "Twórca danej grupy" wymyśla nową grupę ludzi i tworzy folder np. Rodzina McFrick-ów oraz osobny plik jpg. ze wstępnym szkicem dla każdej postaci i plik txt. w którym umieszcza dopiskę od siebie. Wszystkie pliki umieszcza w folderze i wysyła je na stronę do osobnego działu na dany komix.

 

2. Pomysłodawcy po zobaczeniu na stronie nowych bohaterów wymyślają nowe scenki, wybierają najlepszą i udoskanalają ją smile2.gif

Po tym zapisują wszystko na forum.

 

3. Wstępny grafik ogarnia jakoś teen bórdel ten burdel smile2.gif i tworzy wstępną wersję komixu komiksu tak aby po zapisaniu nie złączyć warstw i plik można by edytować na innym komputerze w programie GIMP lub

photoshop.

 

4. Grafik końcowy nakłada WSZELKIE POPRAWKI i zamieszcza gotowy komix komiks na forum naszego teamu .

 

5. Człowiek ds. rozwoju zamieszcza komix na naszej stronie głównej oraz na komixxy.pl oraz ewentualnie innych portalach smile2.gif

 

W tym poście poprawiłem wszystko co mi się nie podoba i mam takie idee:

Stworzyć dział w którym będą szablony żeby nie trzeba było szukać komiksu i wycinać i wklejać np. jednej postaci.

 

Oraz stworzyć dział z podziałami które będą "seriami" (czyli przenosi do tematu w innym dziale)

 

I jeszcze stworzyć działy archiwum (chyba nie musze mówić co to :P) oraz TOPKA w których byłyby komiksy które mają największe oceny.

 

PS. Zrób coś z tymi plusami i minusami bo żeby obliczyć ocenę trzeba by policzyć ile plusów jest w całym temacie, a jak będzie ocena np. 543584068 na 5849675096 głosów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...