Skocz do zawartości

Escape


Marcin T.

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa gry: Escape

 

Rodzaj: platformówka, ale trochę innego rodzaju

 

Opis: W grze wcielasz się w postać czarnej kulki i musisz uciekać przed czaszką ( śmiercią ). Gra ma 3 planety na których są inne poziomy. Aby wygrać poziom musisz przeżyć określoną ilość sekund. Czym dalszy poziom tym gra staje się trudniejsza. To moja dopiero 2 gra w której zastosowałem grawitację. Dopiero pierwsza w której zrobiłem tak, że przeciwnik leci za przeciwnikiem i to, że jest czas z licznikiem.

 

Autorzy:

 

Programowanie: Ja

Fabuła: Ja

Grafika: Menu i strony np. Przegrana lub wybór planet włączając w to wszystkie obiekty występujące w poprzednio wymienionych miejscach zrobiłem ja. Reszta z Game Makera i internetu.

Muzyka: Z gry Heroes of Might and Magic III

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

Screen 5

 

Download:

 

Ściągnij grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około 2 tygodni.

 

A do tego czasu to się zmienia. Czaszka staje się szybsza lub pojawia się druga. A czas zmienia się na coraz krótszy, a kulka wraca na start. Może u ciebie coś nie działa? A jeśli działa to jaką ocenę byś dał? Chce zrobić drugą cześć i chce wiedzieć co poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja dopiero 2 gra w której zastosowałem grawitację. Dopiero pierwsza w której zrobiłem tak, że przeciwnik leci za przeciwnikiem i to, że jest czas z licznikiem.

 

Brawo!

 

___

 

Grafiki nie komentuje bo nie twoja, menu nie jest złe, po za tym gra bardzo ciekawa chodzimy sobie kulką i uciekamy przed dwiema (bądź jedną) czaszkami przechodzącymi przez ściany i przez wszystko co się da. Po za tym żadnych bonusów , dodatków,przeszkód , po prostu nie ma sensu w taką grę grać , bo nic w niej nie ma , nie licząc czaszek i licznika.

Ogólnie gra słaba nawet bardzo słaba, mam nadzieje ,że kolejne twoje produkcje będą chodź troszkę lepsze.

1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...