Skocz do zawartości

Zablokowane Windows 7


Vorux

Rekomendowane odpowiedzi

Co raz bardziej żałuje, że kupiłem ten Windows 7 : (

 

Zrobiłem dokument tekstowtowy i podpisałem gry.html i się zrobiła normalna strona ,ale usunołem dokument tekstowy jak w xp, i chciałem otworzyć przez notanik ,więc musiałem dać i wybrałem z listy… Ale się wtedy zrobił taki kwadrat z notatnikiem w środku!!! Próbowałem potem robić *.html, ale cały czas nic… Bardzo proszę o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pedały... Ranmus i ten en... (inaczej tego nie napisze, bo nie ma co tępego, że się czegoś nie zauważy...)

Ja dostane teraz warna , a Wy nie...

Można czegoś nie zauważyć... Nic się stało i powiedźcie do czego te dwa posty były... Spam, obraza i tyle, nie masz co pisać i myślisz, że ktoś sobie pomyśli o Tobie ,że jesteś zabawny, ale w RL, już taki nie jesteś Ranmus... I jak odpiszesz na ten post to jesteś antypatyczny i tyle... Miej troch goności i zamknij ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pedały... Ranmus i ten en... (inaczej tego nie napisze, bo nie ma co tępego, że się czegoś nie zauważy...)

Ja dostane teraz warna , a Wy nie...

Można czegoś nie zauważyć... Nic się stało i powiedźcie do czego te dwa posty były... Spam, obraza i tyle, nie masz co pisać i myślisz, że ktoś sobie pomyśli o Tobie ,że jesteś zabawny, ale w RL, już taki nie jesteś Ranmus... I jak odpiszesz na ten post to jesteś antypatyczny i tyle... Miej troch goności i zamknij ten temat...

 

ciezko zeby admin dostal warna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale en nie dostanie, bo obrażał mnie z Adminem... Jeszcze po co się wtrącają nie ich sprawa... Nie lubię jak się wnosi Trolla do rozmowy, a teraz się zaczyna robić spam, bo teraz ktoś na du napisze...

 

Wciąż nie mogę uwierzyć, że to ja pomagam, a Ranmus wyzywa od tępaków. Dzisiaj dzień na opak czy co? :<

 

Na opak to ja mam:

Wszyscy w szkole falzywi na koniec, bo się wsyzscy lubią

Na śnaidanie jadłem kebaba ,zamówiłem, ale baba zaczeła się kłócić, że nie zapłaciłem i poszedłem po hot-doga, co się baba ze mną drażniła, to ja nie umyślnie zwyklinałem, potem koledzy się do mnie wprosili, a na rowerze się wywaiłem, bo łańcuch mi odpadł, a to był trochę cięzki wypadek, bo trochę szybko jechał, jeszcze ,że skończyłem ściągać Mass effect 2 i jak instaluje pisze: Instalacja Mass Effect 2 nie powiodła się. Wystąpił błąd danych, i pobiłem rkord kumpli w kulki na kurniku , mi neta rozłączyło... Combo poleciało jednym zdanie...

 

E3: i pisze niechlujnie ,bo na tym forum nie mam tego I i mi błędów nie poprawia, nie mogę cofać, więc sorry... (antypatycznnie pasuje, ale cóż)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorux, powiedz mi... Gdybyś zobaczył 14latka, który stoi przed drzwiami i nie wie jak je otworzyć, pomimo że jest klamka, to nie wyzwał byś go od tępaka ?? Za pewne byś to zrobił, bo każdy umie otwierać drzwi.

Tak samo większość wie z góry o co chodzi z twoim problemem, dlatego i oni cię tak nazwali. To nie powód do obrażania się. Wyluuuuzuj, czilałttt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale en nie dostanie, bo obrażał mnie z Adminem... Jeszcze po co się wtrącają nie ich sprawa... Nie lubię jak się wnosi Trolla do rozmowy, a teraz się zaczyna robić spam, bo teraz ktoś na du napisze...

 

Wciąż nie mogę uwierzyć, że to ja pomagam, a Ranmus wyzywa od tępaków. Dzisiaj dzień na opak czy co? :<

 

Na opak to ja mam:

Wszyscy w szkole falzywi na koniec, bo się wsyzscy lubią

Na śnaidanie jadłem kebaba ,zamówiłem, ale baba zaczeła się kłócić, że nie zapłaciłem i poszedłem po hot-doga, co się baba ze mną drażniła, to ja nie umyślnie zwyklinałem, potem koledzy się do mnie wprosili, a na rowerze się wywaiłem, bo łańcuch mi odpadł, a to był trochę cięzki wypadek, bo trochę szybko jechał, jeszcze ,że skończyłem ściągać Mass effect 2 i jak instaluje pisze: Instalacja Mass Effect 2 nie powiodła się. Wystąpił błąd danych, i pobiłem rkord kumpli w kulki na kurniku , mi neta rozłączyło... Combo poleciało jednym zdanie...

 

E3: i pisze niechlujnie ,bo na tym forum nie mam tego I i mi błędów nie poprawia, nie mogę cofać, więc sorry... (antypatycznnie pasuje, ale cóż)

cipa jesteś i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na laptopie nie ma...

Hmm, ja mam netbooka i PrintScreen jest. Chyba, ze zle zrozumialem.

Nie wiem po co ja robię problem i tak warna ja tylko dostane...

Warna mozesz dostac najwyzej za doubleposta (i moze za pewien rodzaj spamu), a inni pewnie tez dostana to, na co zasluzyli (np. ja za ortografie, choc w praktyce nie powinienem)

A jak masz zly dzien, to polaz sobie troche na swiezym powietrzu, przejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posypią się warny zaraz. Wracać do tematu, Żuczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pedały... Ranmus i ten en... (inaczej tego nie napisze, bo nie ma co tępego, że się czegoś nie zauważy...)

Ja dostane teraz warna , a Wy nie...

Można czegoś nie zauważyć... Nic się stało i powiedźcie do czego te dwa posty były... Spam, obraza i tyle, nie masz co pisać i myślisz, że ktoś sobie pomyśli o Tobie ,że jesteś zabawny, ale w RL, już taki nie jesteś Ranmus... I jak odpiszesz na ten post to jesteś antypatyczny i tyle... Miej troch goności i zamknij ten temat...

W trybie sprostowania:

Muszę zaznaczyć że nie znam Ranmusa preferencji seksualnych, ale osobiście jestem heteroseksualny i nie życzę sobie aby wprowadzać w błąd innych użytkowników o moich zboczeniach itp. Bo się ktoś zrazi, przestraszy i w ogóle chodzi mi o płeć piękną.

No chyba, że chodziło w znaczeniu: "Pedał (łac. pedalis ? nożny) to część mechanizmu dźwigniowego służąca do wprawiania go w ruch za pomocą nacisku nogą." (z wikipedi)

to wtedy również protestuję, gdyż jestem człowiekiem i kłamstwu mówię nie!!!

Zaś moja wcześniejsza wypowiedź miała na celu zaznaczenie, że win 7 nie jest wcale taki zły, tylko trzeba czytać co się klika, a jak nie lubisz czytać to zmień sobie na jabłkowy system. Jak będziesz czytał komunikaty to unikniesz w przyszłości takich historii.

 

Edit 1. i uprzejmie proszę o pisanie w całości mojego nicka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez takich wyjaśnień tylko od siebie dodam, do autora tematu, że jak zaczyna go od słów "Co raz bardziej żałuje, że kupiłem ten Windows 7 : (", a potem pisze się o takim problemie, wynikającym czysto z błędu użytkownika, to nie dziw się, że będą po Tobie jeździć :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...