Skocz do zawartości

Jak poznaliście GMCLAN?


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poznaliście GMCLAN? Ja kiedyś grę robiłem ale nie w gm i w google coś szukałem i tu trafiłem, i spamiłem później a Jaklub usuwał moje tematy o tytule "Jaklub to debil" czy coś xd A później gm'a poznałem i znowu wszedłem tutaj, ale już jako normalniejszy człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja sie przerzucilem programowaniem gier z worda i excela na gamemaker znaleziony na instalkach, ale przez pierwsze pol roku nie wiedzialme o istnieniu gmclanu, wiec samemu dochodzilem krok po kroku co i jak na klockach, potem pol roku przerwy (czy moze tylko wakacje ;p) i potem przypadkowo w necie szukajac innych edytorow znalazlem strone gmclanu i tak zaczalem obserwowac, malo pisalem na forum, az z jakas wieksza wiedza zaczalem pomagac i tak do teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys szukalem forum jakiegos o mmf2 (ktore mi pokazal kuzyn) i zapomnialem nazwy tego programu i znalazlem to forum, na poczatku tylko sobie czytalem (zapowiedz soulanda :P ), a pozniej sie nawet zarejestrowalem i noobilem na maxa.

Ale do tego roku nie widzialem gma na oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie do psichixa, instalke GMa znalazlem chyba na jakims niezbedniku i sam dochodzilem jak i co z tutoriali, dopiero po wielu miesiacach trafilem tutaj (pewnie szukajac czegos do GM) i po paru dniach wrzucilem jakas gierke (ktora zrobilem juz duzo wczesniej sam :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szukałem alternatywy do zwykłych języków programowania i znalazłem game makera, po jakimś czasie zacząłem szukać do niego spolszczenia i wyskoczył gmclan. przez tydzień patrzyłem na to z ukrycia bez rejestracji. W końcu się zarejestrowałem i jestem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to gmclan nie istnieje przypadkiem od 2004? :P

 

gmclan jak się nie mylę był od 2002 roku (jeżeli się ranmus pomyliłem to sory, nie pamiętam jak mi to mówiłeś :P). A dokładniej to od października (tyle pamiętam co mi mówił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak. kiedy ja chodziłem do zerówki i kolega z ławki kradł mi kredki, Ranmus robił gmclana ;s

takie niewiarygodne? peesdwójka, na której ty (albo twoi kumple) namiętnie się zagrywali/zagrywają, powstała w 2000 roku, a sam GM - w 1999.

faktycznie, czas szybko leci. ja tu odpisuję, a tu już nowy post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczen 2009

Poznalem Game Makera dzieki koledze, ktory pokazal mi swoj program. Gdybym go dzisiaj zobaczyl, to pewnie zasmialbym mu sie w twarz :D Wtedy jednak zrobilo to na mnie wrazenie. Byl to czas, gdy nawet Pivot robil na mnie wrazenie, a Blender byl dla mnie czarna magia :D

 

Po jakims czasie (chyba poczatek czerwca) postanowilem szukac zrodel, dzieki ktorym moglbym sie nauczyc jeszcze wiecej o GM-ie. Glownie dlatego, ze nie rozumialem do konca calej dokumentacji. Tak odnalazlem strone Game Makera.

 

12 czerwca 2009

Na stronie gmclan.org zostal zarejestrowany uzytkownik nr 5655. Do tej pory nie napisalem zadnego tematu dla poczatkujacych (choc raz bylem tego bliski) :) Nie jest zle.

Tamten kolega juz dawno zapomnial o Game Makerze.

 

Koncowka roku 2009

Wychodzi Game Maker 8. W tym samym czasie gdzies w swietokrzyskim pewien gimnazjalista ubiera choinke.

 

18 czerwca 2010

Siedze sobie tutaj, popijam herbatke, nie mam z kim pogadac o GM-ie, bo nikt w szkole nie umie programowac. Jestem wery hepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...