Skocz do zawartości

Brrr


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Pani na biologi nagadała o pasożytach które mogą w nas siedzieć i od tej pory nie daje mi spokoju myśl że mam w sobie robactwo.

 

Co chwile wyłażą mi jakieś pikle które zabolą jakby coś ugryzło a później już znikają, czasami boli mnie głowa tak z przodu jakoś przy oku, a teraz strasznie boli mnie oko lewe i jak sobie tam naduszę nie w spojówkę tylko z przeciwnej strony to boli. WYŁAZIĆSZMATY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiem - nie ma nieszkodliwych pasozytow. Moga najwyzej wyrzadzac niezauwazalne szkody w organizmie.

Głośnik - masz chyba nieprawidlowe sterowniki, wylacz sie, bo dostaniesz tasiemca. No tak, zapomnialem :D

Easeful - naprawde, masz czym sie martwic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani na biologi nagadała o pasożytach które mogą w nas siedzieć i od tej pory nie daje mi spokoju myśl że mam w sobie robactwo.

 

Co chwile wyłażą mi jakieś pikle które zabolą jakby coś ugryzło a później już znikają, czasami boli mnie głowa tak z przodu jakoś przy oku, a teraz strasznie boli mnie oko lewe i jak sobie tam naduszę nie w spojówkę tylko z przeciwnej strony to boli. WYŁAZIĆSZMATY!

rotfl, idiota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ci nie jest. Uroiłeś to sobie. pooglądaj sobie jakieś masakryczne filmy właśnie typu obcy wewnątrz nas a będzie ci to dolegało.

 

Dr. House: epidemia w samolocie

 

- jeśli jesteście chorzy, to będzie wam się trzęsła lewa ręka, i będziecie mieli bule głowy. wszyscy to mieli xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toście sobie pogadali.

 

EDIT!!!!!:

 

Zaraz zaraz.. to jak wytłumaczycie to że jak zatknę wszystkie wyloty (nos i buzia) i zrobię ciśnienie w płucach to przez chwilę powietrze malutkim ciurkiem dmucha mi z lewej spojówki?

 

e2: z resztą prawa tak samo, i nawet wciągać moge. teraz wciągnałem i jakoś tak zimno mi w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...