Skocz do zawartości

Wiking Wars - Sea Guard


Riva

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry linka na razie nie podam bo się ładuje

 

Oceńcie sami i powiedzcie co chcielibyście dodać do niej.

 

Sorry linka na razie nie podam bo się ładuje

 

Pływasz statkiem wikingów i strzelasz z dział do wrogów (są ich trzy typy)

Muzyki nie miałem innej (brałem z innych gier) Jeśli chcesz strzelać z kilku dział to naciśnij 1,2,3 lub 4 jeśli chcesz przyspieszyć to wciśnij strzałkę w prawo, wolniej - w lewo. mogę tą grafikę poprawić (gdy robiłem tą grę nie miałem stałego neta)

Poziom trudności zależy od szczęścia - może pojawić się flota statków lub kilka tratw

 

Pobierz grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jak już wystawiasz jakaś gierke na forum to może byś ją zareklamował? jakiś OPIS albo/i SCREENSHOTY(zalecane) nawet nie wiem co tam jest do ściągniecia... co to jest? strategia, zręcznościówka?

 

Jak traktujesz swój produkt jak 'shit' i wystawiasz tylko tego linka bo nie masz nic ciekawego do powiedzenia na temat tej gry to inni też ją tak potraktują.

 

mnie w każdym razie do kliknięcia na link nie zachęciłeś.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałeś żadnego opisu ani instrukcji, nie ma menu, strzela tylko jedno działo z czterech. Mam pytanie, czy w tej grze naciska się tylko spację? Grafika jak na minigre może być, ale jest zbyt sztywna. Mało ciekawa ta gra, a muzyka kompletnie nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę irytujące, że nie można w żaden sposób zapobiec trafieniu przez pocisk wroga. I czasem są chwile, kiedy nie dość, że nie mogę uniknąć pocisków, to jeszcze nie mam kul, żeby oddać debilom. Niepotrzebnie też życie i kule lecą tak daleko - na co mi one, skoro nie mogę ich podnieść?

Aż się prosi, żeby z tego zrobić taką gierke jak bitwy w Pirates!, z kierunkiem wiatru, ładowniem dział, podnoszeniem i opuszczaniem żagli.

Dźwięki mi się podobały i efekt zatopienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że mój okręt porusza się blisko górnej krawędzi morza. Kiedy bonus przekroczy pewną linię, nie mogę go już złapać, bowiem nie mogę skręcić w dół. Mimo to życie lub kule lecą dalej, kusząc niczym owoce Tantala. Nie jest to błąd, tylko mnie to frustruje, i tyle.

Tak, wiem, jak się zdobywa pociski, ale czasem się nie pojawiają, a nawet jak są, to nie zawsze można złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...