Skocz do zawartości

Zablokowane Głupawy problem...


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe Witam ^^

 

Niedawno dla hecy zrobiłem sobie coś takiego. Otworzyłem notatnik i napisałem w nim ciąg zer i jedynek... ^^" Następnie zapisałem to w rozszerzeniu *.exe... Problem jest taki że teraz nie mogę tego usunąć !! i nie mam zielonego pojęcia co zrobić, "program" w ogóle nie jest używany w tle ani nic, a mimo to siedzi w Moich dokumentach i nic nie da się z nim zrobić. Otworzyłem go jeszcze raz w notatniku i skasowałem ten kodzik :lol: ale i to nie pomogło... jedynym słowem... POMOCY!! hi hi he he =3

Nie ma czegoś takiego, jak "głupkawy". Może być "głupawy" albo "głupkowaty".

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie probowalem, ale pewnie nie, tak samo mam z jakims glupim backupem od samochodu z Vice City i nie moge tego usunac :) Help Help Help Help Help Help Help Help Help Help Help Help Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Też zrobiłem ten teścik i rzeczywiście. :] Jak to usunąć? Ja akurat nie używam wbudowanego menedżera zadań windows tylko process explorer. Tam mam opcję szukania uchwytu. Wpisuję nazwę pliku i killuje wszystkie wyniki. Następnie nie zaznaczam tego pliku do usunięcia, bo przy zaznaczaniu tworzy się nowy uchwyt, tylko w menu windows daję "uruchom..." a potem "del sciezkadopliku/plik.exe" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Moho: tu chodzi o to, że przy uruchamianiu lub zwykłym zaznaczaniu takiego pliku, tworzy się "handle" - uchwyt między explorer.exe a twoim plikiem. Tylko, że w tym wypadku one nie są normalnie zamykane, więc albo ubijesz je jakimś programem na to pozwalającym, albo zresetujesz kompa. I potem usuwasz tak jak pisałem czyli "Uruchom" z menu i komenda del, a nie eksplorerem, bo on utworzy nowy uchwyt przy zaznaczaniu i bedziesz musial znowu resetowac kompa. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

tak bo mi nieraz pliki avi nie chciały się kedyś kasować, więc wiem że total commander zazwyczaj sobie radzi częściej z kasowaniem niz normalny exploer widnowsowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...