Skocz do zawartości

GMCLANOWY czat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ile z tamtych nibykamerek to wasze prawdziwe twarze ? Zazwyczaj 1-3, reszta to jakieś durne obrazki czy filmiki. Dziecko internetu wrzuci jakąś japonkę w białym podkoszulku i już wszystkim staje. Nikt nawet nie ustawi swojego prawdziwego nicku z gmc. Fajnie by było, gdyby ten czat był śmieszny, dałoby się pogadać itp. A tymczasem jedyne co tam się dzieje, to robienie z siebie kretynów. Ja bym wszystkim tym dzieciakom pozabierał internet na 10 lat (albo więcej) i wysłał na rok do obozu. Znajdźcie sobie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie napiszmy sobie własny flashowy czat i kupmy sobie serwer. Gratuluje pomysłu.

Co prawda lepiej znaleźć jakiegoś gotowca.

 

ale teoretycznie wystarczy znaleźć darmowy skrypt chatu, i postawić na darmowym serwerze

i powinno hulać :)

 

@TheMarcQ Szybszy :/

 

5 min google

http://www.freechatscript.com/

http://www.vagipe.com/free_chat_applet.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ciekawe jak by to wyglądało w praktyce. No i napisanie takiego systemu kamer tez by trochę zajęło. No chyba że jakiś gotowiec. Przy darmowych hostingach nie ma co (cba miał ostatnio jakąś awarie). Więc lepiej trzymać się już stworzonych i godnych polecenia czatów. W których jest kamerka, mikro i nie ma syfu. Co nie można powiedzieć o tinychat.

 

Postawie ten 2 skrypt na ww zobaczę ^^

 

Edit:

http://ediakar.xaa.pl/chat.php - Sami zobaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobra ,zoków co się masturbują już dobra zrozumiem ,zoofie nie zabardzo ale ok ,te sfastyki już dobra ,ale jak się kur** pojawiją całe murzyńskie rodziny przed kamerką to ja nie kapuje... I się jarają ,ludzie mają popier****** w łbie bardziej ode mnie... Niech sobie w coś zagrają rodzinnie jak tak lubią siedzieć przed kompem razem...

Dopisane 21:30-:

dddddddddn.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Hehehe ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nawet nie ustawi swojego prawdziwego nicku z gmc.
No co ty? GMClanowych czatów było już kilka i zawsze kończyło się na grupie kilku "super fajnych kolesi" co chwilę zmieniających nicki i podszywających się pod innych użytkowników GMC. I to wszystko niby jest śmieszne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty? GMClanowych czatów było już kilka i zawsze kończyło się na grupie kilku "super fajnych kolesi" co chwilę zmieniających nicki i podszywających się pod innych użytkowników GMC. I to wszystko niby jest śmieszne...

Dlatego przydały by się zwykłe loginy z hasłem i sprawa była by jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

IRC jest jeszcze gorszy.

 

Rozwiązaniem problemów na wasze bolączki jest po prostu zaimplementowanie czata bezpośrednio w serwisie gmclanu z autoryzacją poprzez gmclanowe konta, najlepiej w formie ajaxu z odświeżaniem powiedzmy co 3 sekundy. A z kamerkami, to by się później pomyślało.

 

W ten sposób głupich zabawnisiów łatwo by było odsiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ten murzyn banksobama mnie rozwala ,tańczy ,tańczy ,a jak się go obrazi czy co to się smieje i fake pokazuje ;d

BOŻE MAŁPA W KLATCE SIĘ CIEBIE NIE SŁUCHA. STRACH SIĘ BAĆ! CO TO BĘDZIE ZA PARĘ LAT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...