Skocz do zawartości

Wheels John


saper

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Wheels John

 

Gatunek: platformówka

 

Opis:

 

Był to zwykły dzień John , jak zwykle wyszedł na miasto. Gdy wrócił do domu szybko zorientował się , iż w domu nie ma jego ukochanej dziewczyny Sandry , zdziwił się tym faktem bo zwykle o tej porze jego dziewczyna Sandra była w domu. Gdy tak się rozglądał po domu zobaczył na stolę pozostawioną kartkę , na kartce tej było napisane , że jeżeli chce odzyskać swoją ukochaną dziewczynę musi zapłacić okup w wysokości 2000000 zł , ponieważ John wiedział , że po zapłaceniu pieniędzy nie odzyska swojej dziewczyny a po zgłoszeniu sprawy na policję istnieje ryzyko zabicia Sandry przez złodziei , postanawia wziąć sprawę w swojej ręce i uratować swoją ukochaną dziewczynę Sandrę.

Gra ostatecznie jednak ma 2 etapy po 5 plansz.

 

Downlad:

 

Pobierz

 

Rozmiar pliku:

 

1302KB

 

 

Autorzy:

 

 

Programowanie:
Saper

Fabuła:
Saper

Grafika:
Saper

Muzyka:
Saper

Screeny:

http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/vp211_etap1.PNG

http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/rx2562_etap2.PNG

http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/nh4634_menu.PNG

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna gierka! Taka zwyczajna tutorialowa platformówka, a cieszy. :] Z błędów to parę razy mi się zdarzyło nie zabić na kolcach i lepiej by było, gdybyś dał bohaterowi okrągłą maskę kolizji. Jak dla mnie 4-/5, bo nie mam serca aby ci dać 3. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się nawet fajnie, ale zbyt monotonnie. Żadnych urozmaiceń, nie licząc utrudnień. Programowanie: saper? A gdzie dawidds? On zrobił engine. Z resztą ty nic nie zaprogramowałeś oprócz kolcy. Dam ci 1/5 bo ty tylko poustawiałeś klocki na mapie i narysowałeś własną graficzkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że 2 etapu nie zagrałeś, tam już nasz bohater strzela, wrogowie strzelają, a w przykładzie Dawidds-a tego nie było , więc nie pisz mi tu tego typu komentarza , że klocki na mapie poustawiałem , bo to nie prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie nie jest trudny, bo ty tworzyłeś grę i ją testowałeś dlatego masz wprawę. Spójrz na grę "Zombie Plague" Terror Drone'a. On umie w to grać, a jakoś inni nie. Znajdź sobie jakiegoś testera, który powie czy z poziomu gracza ktory pierwszy raz taka gre na oczy widzi da się przejść. Oczywiście napewno się da, ale jeśli ktoś będzie coś przechodził 10 razy pod rząd to odpuści sobie grę. Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyka do czterech liter (uśmiechnięty bohater ślizga się niemiłosiernie po platformach, gorszych niż w najgorszym Megaman'ie), do tego zaprawdę nieudany pomysł odbijania się od ścian (kanciasty :hmmm: ). Masz 1/5, przez to wszystko odechciało mi się grać po drugim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty dodatnie:

 

+1.0: Przyzwoite menu.

+2.0: Dobra grywalność i grafika.

+0.5: Jest pomoc pod F1 - niektórych mało to obchodzi, jednak dla mnie ma znaczenie.

 

 

Punkty ujemne:

 

-1.0: Fundamenty gry na przykładzie.

-0.5: Źle rozłożony poziom trudności. Minęło 5 minut zanim udało mi się przejść pierwszy poziom.

 

 

Razem: 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...