Skocz do zawartości

Dobre gry java


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem sobie dużo gier na komórkę kiedyś tam, ale żadna z nich nie jest taka fajna żeby w nią w ogóle pograć, może z wyjątkiem Red bull X Fighters i Icy Tower. Czy znacie jakieś gry, które mogą być dobre na zabicie nudy, lub też nawet wciągające? (na kome oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba bardzo Guitar Hero Rock Tour i inne części oraz Blokus (układasz klocki... nie będe tłumaczył ściągniej to zobaczysz) ta ostatnie ma fajne rozwiązanie bo można grać w trybie Hot Seat np. z kolegami. Inne mi zabardzo nie podpasowują ponieważ mam Samsunga Aville co utrudnia mi sterowanie w platformówkach, a jak klikam na klawiaturze ekranowej to moge abyk 1 klawisz naraz nacisnąć.

 

Pozdro. kraznal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA TYM FORUM NIE UZNAJEMY PRZECIEŻ PIRACTWA

do zamknięcia wololo

Nikt nie prosi o linki, tylko o warte polecenia gry Java, więc o co Ci chodzi? Zresztą, od tego są raporty a nie posty. Szkoda, że z regulaminu zniknęło magiczne "bawienie się w moderatora", bo bym zabawił się w dawanie warna za zupełnie zbędny post ;> .

 

Co do gier na komórkę, to mnie najbardziej wciągały zawsze te najprostsze. Od Gameloftu Domino Fever i Platinum Mahjongg są absolutnymi faworytami, dzięki nim przetrwałem przez wszystkie nudne lekcje w szkole :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier na telefon : Kolega zagrywa na swojej Omnii w którąś część anno - mówił, że jest świetna.

Ja mogę polecić Puzzle Questa (chociaż nudzi się na telefonie szybciej niż na kompie)

Darkness of Soul / Soul of Darkness ? (Nie pamiętam dokładnie tytułu - podróbka Castlevanii z GBA na telefony od gameloftu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier na telefon : Kolega zagrywa na swojej Omnii w którąś część anno - mówił, że jest świetna.

Ja mogę polecić Puzzle Questa (chociaż nudzi się na telefonie szybciej niż na kompie)

Darkness of Soul / Soul of Darkness ? (Nie pamiętam dokładnie tytułu - podróbka Castlevanii z GBA na telefony od gameloftu)

Soul of Darkness jest prawidłowe, też fajna gra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...