Skocz do zawartości

Klub Odkrywców


TheMarcQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Mowisz o niezniszczalnosci, czy niesmiertelnosci?

Pierwsze - mozna umrzec tylko ze starosci.

Drugie - w ogole nie mozna umrzec, nawet, jak cie posiekaja w drobny mak.

Dlatego mowie, ze niezniszczalnosc lepsza.

No z technicznego punktu widzenia będąc niezniszczalnym także nie można umrzeć, bo proces starzenia jest wynikiem niszczenia się komórek w organizmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego dnia zdaję sobie sprawę z tego iż osoby niepełnosprawne mają zawsze przerąbane ponieważ wiele budynków jest nie przystosowanych tj. nie ma podjazdów, wind (a a jak są to rozwalone :mellow: . Politycy powinni przeznaczyć większą część naszych podatków na osoby niepełnosprawne i w naszym kraju sprzęt rehabilitacyjny powinien być tańszy.

 

Rozumiem potrzeby osób niepełnosprawnych bo sam jeżdżę na wózku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piedro, a co Ci sie stalo?

 

Mnie ciekawi, czym uwarunkowana jest inteligencja i dlaczego sa roznice u roznych ludzi? Przeciez my z tego samego gatunku.

chodziło mi o to że niektóre osoby nie znają problemów ludzi na wózkach bo żeby to zrozumieć na 100% to trzeba to doświadczyć na własnej skórze albo mieć rozum.

Jestem inwalidą od urodzenia (wcześniak, niedotlenienie mózgu), na szczęście jestem zdrowy psychicznie (Thx to the God)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piedro, ja tam nie mam żadnego upośledzenia fizycznego (chyba, że o czymś nie wiem ;) ), ale też rozumiem sytuację chorych ludzi. I strasznie mnie denerwuje, jak widzę gnojków wyśmiewających niepełnosprawnych lub starszych ludzi.

Każdy ma coś nie tak w swoim ciele i jakby nie patrzeć wszyscy jesteśmy niepełnosprawni.

:D

nie istnieje idealny człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego dnia zdaję sobie sprawę z tego iż osoby niepełnosprawne mają zawsze przerąbane ponieważ wiele budynków jest nie przystosowanych tj. nie ma podjazdów, wind (a a jak są to rozwalone mellow.gif . Politycy powinni przeznaczyć większą część naszych podatków na osoby niepełnosprawne i w naszym kraju sprzęt rehabilitacyjny powinien być tańszy.

a dlaczego politycy nie walczą z narkotykami? Bo można na tym zarobić! Gdybyś wygrał wybory niszcząc kartel narkotykawy i dostać przez całą kadencję psie pieniądze, możesz kartel przejąć i bić ciężką kasę o której by ci się nie śniło przy normalnej pensji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego politycy nie walczą z narkotykami? Bo można na tym zarobić! Gdybyś wygrał wybory niszcząc kartel narkotykawy i dostać przez całą kadencję psie pieniądze, możesz kartel przejąć i bić ciężką kasę o której by ci się nie śniło przy normalnej pensji

walcza, walcza :( za kadencje psie pieniadze? z taka wyplata - psie?? w takim razie psy zarabiaja jakies 10x wiecej ode mnie. Biedni politycy, naprawde mi ich zal :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muuuuczek567 to zależy jak definiujesz śmierć i czym ona dla danej osoby właściwie jest. Bo ja na przykład chcę umrzeć, oczywiście w swoim czasie...

Tak naprawdę to te narkotyki i żydzi tą są jedne wielkie układy i tego się nie da tak rozdupczyć... Źródłem każdego zła jest chciwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

en_6280: a jesli nie umrzesz 'w swoim czasie'? W takim wypadku chyba fajnie by bylo wybrac dzien swojej smierci, kiedy wszystkie sprawy na ziemi juz zalatwione.

Jako tako zreszta, nie da sie walczyc ze smiercia.

A chciwosc? Jest skutkiem czego? O, to jest dobre pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę że to mój Bóg zdecyduje kiedy jest na mnie pora, nie ja sam, gdyż jestem jego niewolnikiem. Nie wiem czy byłoby fajnie wybrać dzień swojej śmierci, moim zdaniem niemożliwe jest załatwienie wszystkich spraw, z resztą to też jest swego rodzaju chciwość :) . Wszystko co żywe (chodzi mi o organizmy na ziemi) kiedyś umrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabbcio: hehe, fajnie :)

Ale co by robili? Gdyby zabijali innych, zmieniloby to ich daty smierci, chyba ze byloby to przewidziane wczesniej. To glupie.

@en_6280: to tylko moje zdanie. Mysle, ze byloby fajnie znac date smierci. Moze kiedys to zdanie zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie moje przemyślenie.

Katolicy uważają, że Bóg istniał od zawsze ( tzn. nic nie było przed nim ) i nigdy nie wytłumaczymy jego natury i po co w ogóle istnieje. A gdyby tak w miejsce Boga wstawić kosmos, rzeczywistość ? Różnica będzie jedynie taka, że po śmierci nie dowiemy się prawdy. Ale człowiek by za dużo chciał, nie jesteśmy żadnymi wybrańcami tylko częścią posranego niewytłumaczalnego systemu który jest jednak fajniejszy niż nicość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...