Skocz do zawartości

Klub Odkrywców


TheMarcQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś bot'em który napisał tak, by mi pokazać, że moja teoria(czyli i ta twoja) jest nieprawdziwa i że nie tylko ja tak uważam .

Nieprawda to ty nim jesteś :P

 

@Easeful: za duzo internetu i gier chyba.

Ty też

 

I wracając do magii.

A ty bocie próbojesz zmienić temat, żebym zapomniał o tym że botem jesteś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Easeful, ja nie mam stalego Internetu, a najnowsza gra, ktora poszlaby na moim kompie, pochodzi z 2006 r. (i nie jest internetowa).

Rabbcio - mam dosc czesto taka sytuacje, ze czasami znajduje wyraz, ktorego nie rozumiem, a najwyzej miesiac potem dowiaduje sie przez przypadek jego znaczenia. Magia? Nie, zbieg okolicznosci.

alwin - prawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol . ty wyraz.. a ja pełno przypadków :D

np. potrzebna była kasa, a tydzień potem wujkowie chrzestni przyjechali(pierwszy raz od komunii :D) i dali mi 300 zł.

następny przykład. spodobała mi się laska jedna w szkole. Poszedłem do szkoły na sztukę i pani dowiedziała się, że na basie gram i mnie do zespołu na konurs wzieła. Okazało się, że ta laska też jest w tym zespole.. .

I takich "przypadków" jest setki.. :/

Dalej uważasz, że "zbieg okoliczności"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.?

"Jeden wyraz - tak.

=P"

Nie liczyłem na taką odpowiedź :D

A co zemną? :D

zbieg okoliczności?

 

#edit

Czekaj, czekaj.. zczaiłem :D

Ale to nie może być zbieg okoliczności .. :P

Sam spróbuj.. jak coś chcesz, to powiedz to sobie w myślach :D i uwierz, że mówisz do kogoś kto ma "wyższą" władzę niż ty ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem zdania :D

Ale bw.

Pisze tylko "spróbuj"

Zobaczymy czy ci się uda

"Uwierz w to!" :D

 

#edit.

Wakacje to akurat...

Ale.. .

Tam na południu chyba..

Mają powódź i mają wolne. Może to przez ciebie? :D

Spełniło się, ale nie do końca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze w inny sposob: dlaczego ludzie pracuja? Przeciez mogliby wszystko wyczarowac i zycie byloby fajne.

Ale nie. Ludzie musza pracowac, bo magia nie istnieje.

Tzn. ja twierdze, ze magia nie istnieje, to jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muuczek@

To że w coś nie wierzysz nie znaczy że tego nie ma!

Ja tam wierze w magię, ale moja siora interesuje się Ezoteryką i tyle tego ma: Książki, karty do tarota świece nie świece, runy i inne duperele. Ciągle piszę sobie jakieś zdania które mają je motywować i ona mówi że to działa ale ja nie widze zmian (tutaj to u niej działa bardziej efekt placebo)

Więc w magię wierze ale nie w tak banalny sposób. I wierze nawet w tak o, kule ognia tyle że wierze że może być ona wywołana za pomocą woli, jednak oparta o właściwości fizyczne/chemiczne.

No ale pomyślcie: Człowiek, o ile dobrze pamiętam, wykorzystuje ok. 13% swojego mózgu. To co by się działo gdybyśmy wykorzystywali nawet 20%? Nie mówiąc o 100%. Mogli byśmy niemal wszystko: Nie jeść, nie pić, nieśmiertelność (albo długowieczność), teleportacja, projekcje astralne (chodź to podobno jest możliwe nawet przy naszych 13%), czytanie w myślach, latanie... ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze jesli w cos nie wierze, to nie znaczy, ze tego nie ma. To trzeba przyjmowac jako 'relative' do obiektu Ja.

Slyszalem, ze czlowiek jest w stanie wykorzystac tylko 10% mozgu. Gdybysmy mogli uzywac 100%, nie znaczy, ze moglibysmy nic nie jesc/pic, poniewaz to jest zalezne od calego organizmu, nie od mozgu.

Tak samo z teleportacja, ona nie jest mozliwa bez zakrzywienia czasoprzestrzeni. Latanie nie jest mozliwe ze wzgledu na mase czlowieka. Dlugowiecznosci, projekcjom astralnym i czytaniu w myslach nie moge powiedziec 'Nie', gdyz nie ma niezbitych dowodow, ze nie jest/nie bedzie to mozliwe (a przynajmniej takich dowodow nie znam). Mowie jednak 'Nie', poniewaz to dla mnie jest irracjonalne.

To jest moje stanowisko w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latanie może mogło by być możliwe, zaburzenia grawitacji czy coś takiego.

Z resztą już teraz się czyta że to jakiś hindus od kilkudziesięciu lat nic nie jadł, nie pił, a to goście latają nad chodnikiem. A to że jakiś koleś z przyszłości... dużo takich pierdółek jest więc wierze że to możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co jest śmierć? Gdyby nie miała znaczenia bylibyśmy nieśmiertelni, ewolucja zamieniłaby węgiel na krzem(według naukowców to możliwe i sądzą że bylibyśmy niezniszczalni), a stare zużyte komórki byłyby wymieniane na nowe, starzenie by nie postępowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...