Skocz do zawartości

N.O.V.A. v1.0


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:  N.O.V.A.     v1.0

Gatunek: zręcznościowa

 

Opis:  Nova, jest ożywionym fragmentem magmy stworzonym przez smoka Excaidium, która do pełni mocy potrzebuje jeszcze tylko wewnętrznego ognia. Niestety ognia wystarczy tylko dla jednej Novy dlatego staja one do rywalizacji o niego. Muszą dotrzeć do piedestału ognia odpowiednią ilość razy , przeszkadzają im w tym Axy który w zamierzeniu miały chronić Piedestał przed niegodnymi złodziejami. Zderzenie z Axem powoduje powrócenie do Wrót Ognia, które są jednym bezpiecznym miejscem. Pokieruj swoją Novą ku zwycięstwu, i posiądź wewnętrzny ogień upokarzając pozostałych rywali.

 

Gra działa w rozdzielczości 1280x800 , ale na innych też można grac .

 

 

Download: https://gmclan.org/up5631_3_N_O_V_A_.html

Rozmiar pliku: 3 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Excaidium

Fabuła: Excaidium

Grafika: Excaidium + internet

Muzyka: ala Tibia

 

 

Screeny:

 

 

Macie takie małe screeny, i troche rozmazane :P

 

https://gmclan.org/up5631_5_screenshotnova2.html

 

https://gmclan.org/up5631_5_screenshotnova1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu do poprawki. Postać mi się blokuje przy ścianie, gdy mam wciśnięte naraz strzałkę do góry i którąś w bok. Myślę, że jak chcesz chcesz zrobić grę dla czterech graczy, to musisz dać sterowanie na padzie choć na jednego playera. W przeciwnym razie będzie za duże zagęszczenie palców na klawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny loading, śmieszne menu , czy klawisz "info" w ogóle działa? . Poza tym ta gra to zwykła nuda , dojdę do tego niebieskiego ognia i wracam na start i tak w kółko. ( do tego jeszcze ta szybkość bohatera.. ) No jedno co dobrze Ci wyszło to grafika . Ale gra ogólnie mi się nie spodobała.

Moja ocena to: -2/5..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu do poprawki. Postać mi się blokuje przy ścianie, gdy mam wciśnięte naraz strzałkę do góry i którąś w bok. Myślę, że jak chcesz chcesz zrobić grę dla czterech graczy, to musisz dać sterowanie na padzie choć na jednego playera. W przeciwnym razie będzie za duże zagęszczenie palców na klawie.

Jest sterowanie dla 3 i 4 gracza na joypady przecież ... A postać musi się blokować jak idziesz w ścianę, to logiczne ...

 

POŁĄCZONO:

 

Śmieszny loading, śmieszne menu , czy klawisz "info" w ogóle działa? . Poza tym ta gra to zwykła nuda , dojdę do tego niebieskiego ognia i wracam na start i tak w kółko. ( do tego jeszcze ta szybkość bohatera.. ) No jedno co dobrze Ci wyszło to grafika . Ale gra ogólnie mi się nie spodobała.

Moja ocena to: -2/5..

Jak się gra w kilka osób to nie taka nuda, i mi osobiści klawisz "info" działa jak na niego kliknę LPM.

 

Mi się gra nie podoba. Ja też mogę takie coś zrobić w godzinę, góra dwie.

Odraża mnie także menu. Przykład: "wymagane - 5 + punkty". Przecież można by było ustawić, że jeżeli zmienna punkty > 5 wtedy zmienia się napis, a jeżeli masz to zrobione spritami to można ustawić zmiana spritea.

 

Coś przeceniasz swoje zdolności, w 2 godziny to jest nie możliwe do zrobienia, mogę się założyć ze nawet w 6 nie dasz rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, zapoznaj się z regulaminem forum, zwłaszcza pokochaj punkt mówiący o zakazie double-postowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra nie podoba. Ja też mogę takie coś zrobić w godzinę, góra dwie.

Odraża mnie także menu. Przykład: "wymagane - 5 + punkty". Przecież można by było ustawić, że jeżeli zmienna punkty > 5 wtedy zmienia się napis, a jeżeli masz to zrobione spritami to można ustawić zmiana spritea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przeceniasz swoje zdolności, w 2 godziny to jest nie możliwe do zrobienia, mogę się założyć ze nawet w 6 nie dasz rady...

 

Ekhm, bez obrazy, ale to nie jest jakaś skomplikowana gra... Myślę, że dla zaawansowanego twórcy, byłaby to godzina, max dwie... A ty niby skąd znasz jego możliwości?

Gra jest taka sobie. Nie rozumiem w ogóle potrzeby umieszczania power-upów, a szczególnie dobijająca jest początkowa prędkość naszego awatara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy:

Musiałem pobrać plik który ważył 3 mega mimo bycia spakowanym, rozumiem, że to zip ale to dużo jak na "taką" produkcję. Jaką?:

Pierwsze co zobaczyłem to obrzydliwe menu. Zero muzyki, bez ładu i składu, brzydkie napisy. Obraz wyglądał jak losowy z neta żeby tylko podeprzeć założenia Twoich wymysłów. Dodatkowo te objaśnienia...

cośtam - ileś + cośtam... co to za matematyka? Zawaliłeś tym cały ekran, a nawet nie wiadomo co to znaczy. Ok, klikam przycisk start, ale...wtf?! Nie idzie. Chcę zminimalizowac grę, ale to niemożliwe, alt+f4 też nie chodzi, musiałem proces wyłączyć. Ok, patrzę do instrukcji na tej stronie i.. tutaj też nie ma instrukcji! Jak nie ma sterowania nigdzie, nawet tutaj to decha. Musiałem zrobić coś czego nie powinienem, złapałem za dekompilator. To coś czego nie powinno się robić, ale jeśli komuś zależy na rozszyfrowaniu menu to to jest konieczne >.< . Albo mam słabego kompa albo tak długo dekompilować powinny się gry obszerne. Pewnie nawalileś pełno spritów i background'ów, nie iwem, nie patrzałem. Polecialem odrazu do help'a. Tutaj też nic, dobra wchodzę w obiekt przycisku start... Szczerze to i tak nic z tego nie połapałem, ale zrozumiałem że te plusy i minusy to konfiguracja X_x. Mam już dość, ale trzeba pograć trochę : D.

Nietstey, klikanie w plusiki nic nie pomogly. I tak nic się nie zmieniło. Co teraz? Klikam na ślepo po całym start, ale gra się wyłącza. Teraz serio mam dość.

 

Pała.

 

Edit:

Ło, dżezu! Udało mi się włączyć. Nie chcę się znowu rozpisywać więc skrótowo:

Postacie brzydkie, axy to axy a nie jakieś syfne postacie ktore sie tak nazywaja, powerupy wygladaja jak zripowane i nie pasuja, tlo powoduje chaos, a wyniki sa niewidoczne przez sciany. Nadal zero muzyki i dzwiekow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...