Skocz do zawartości

nieoficjalny serwer jak zorbić ?


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam tak zwaną wazę czyli tam wenę na zrobienie gry 2d multiplayer (nie soldat) i mam pytanie jak zrobić serwer nieoficjalny czyli damrowy oczywiście że jak gracz da start to go połączy z serwerem i będzie grał z innymi graczmai prosze o pomoc bo mam taka wazę że nie moge jeszcse jak zobaczyłem super gry przez neta zrobione w game meakerze to aż mnie wzieło pozytywnie oczywiście xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam seryjnie wenę bo i prosze o pomoc jak postawić darmowy serwer i że jak inny gracz wejdzie i da start do dołaczy do mnie i inncyh graczy.jak postawic serwer czy zrobic prosze najlatwieszjy sposb chcial bym zorbic tak obj_serwer1 (zamiast serwer jeden to nazwa np:grykolian to by miało wyglądać tak

01-GRYKOLIAN conect to serwer

02-MOKRAIDUS conect to serwer

 

i że np na kazdym serwie moze byc do tylu graczy i jak jest pelny serwer jeden to można iśc na serwer dwa.

 

i chciałem zrobic obj_serwer colsiion mu z left mouse ale jaki da ckod serwerowi zeby sie laczyl z internetem i inni gracz emogli tez grac po wejsciu. jak to Zorbic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Coś z domeną będzie trzeba pokombinować.

^_^

 

 

Serio dyzmek popracuj lepiej nad single player najpierw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczycie ze ta gra bedzie wspaniala teraz dokańczam pac-mana revenge 2 i wrzucam normalną wersje i potem zaczynam tworzyć po mlautku grę przez neta mam wizję jak to będize wyglądać na praqwde wierzcie mi użytkownicy ze ta gra będzie bardzo fajną strzelanką przez internet ale podajcie nazwe programu lub sposób na postawienie serwera naj lepiej naj prostszy a skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie serwer dedykowany taki można kupić na pukawka.pl czy na ovh.pl chyba też się da i postaw go na podłodze swojego domu, tak najprościej...

 

Wracając do tematu to w ogóle nie wiem o co Ci chodzi przeczytałem cały temat i wiem że chcesz postawić serwer ale nie wiem czy chcesz napisać coś w gml(tutki dawał Ci Mimek), czy chcesz postawić serwer do jakiejś gry(Almora, Metin... czy jeszcze coś innego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...