Skocz do zawartości

Fajna gra multiplayer


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Jak najbardziej zrozumiał małpko. Nie chcę tutaj robić solidnego offtopa i dyskutować z tobą, bo to nie ma sensu. Nie nadajesz się do tego. :P

 

A i proponuję jeszcze Warcrafta III, najlepiej Dotę. Wyjątkowo fajnie się gra.

To już lepiej HoN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Najbliższy Tzarowi jest zdecydowanie Age Of Empires 2, bo na tej grze twórcy tej pierwszej się opierali. AoE2 to najlepszy i niedościgniony wzór RTS. Polecić mogę jeszcze Age of Empires 3 (baza+wojsko), Battle For Middle Earth 2 (mniej baza+wojsko), Dawn of War 1 i 2 (mniej baza+wojsko), oraz przede wszystkim Supreme Commander 1 (baza+wojsko), ale to futurystyczne klimaty i trzeba mieć mocny sprzęt.

 

Co do Stronghold Crusader, to jest to specyficzyna gra, której konkretny klon może był z jeden (nazwa wyleciała mi aktualnie z głowy). Może Knights & Merchants?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może seria Total War? Rome dobre. Medieval też. Nie wiem. Dużo tego, gra się nieźle. Nie ma budowania (tzn. jest, ale pod innym kontekstem).

Ba! Total Annihilation! ;D Aż dziwię się że nikt o tej grze nie wspomniał. Gra jeszcze z tamtej dekady, ale to nie ma większego znaczenia. Zagrasz, zobaczysz o czym mówię.

Jeszcze Battle Realms jest fajnym RTS'em. Taki Warcraft 3 z katanami na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Może seria Total War? Rome dobre. Medieval też. Nie wiem. Dużo tego, gra się nieźle. Nie ma budowania (tzn. jest, ale pod innym kontekstem).

Ba! Total Annihilation! ;D Aż dziwię się że nikt o tej grze nie wspomniał. Gra jeszcze z tamtej dekady, ale to nie ma większego znaczenia. Zagrasz, zobaczysz o czym mówię.

Jeszcze Battle Realms jest fajnym RTS'em. Taki Warcraft 3 z katanami na czele.

Pamiętam jak kiedyś młóciłem w Battle Realms, fajne ulepszenia jednostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...