Skocz do zawartości

Fajna gra multiplayer


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno znacie gry takie jak "Stronghold Crusader" czy "Tzar". Obie mi się podobają - mają dużo różnych jednostek, budynków, urozmaiceń itd. szczególnie Tzar. Obie te gry mają tryb multiplayer o który właśnie mi chodzi.

 

Zawsze pod wieczór lubię pograć z 2-3 godziny z siostrą w zazwyczaj Tzara - robimy duże wojska, nawalamy się i ogólnie ta gra umożliwia wykazanie się dobrą taktyką i strategią.

 

Po co ten temat założyłem? Po to by spytać:

Znacie jakieś podobne do tych gier .. gry?

Chciałbym skosztować czegoś nowego, może z lepszą grafiką itp.

 

Z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seven Kigdoms - swego czasu grałem w to godzinami z bratem :P trochę trudna ekonomia może się wydać ale jak grasz potworkami to prościutko bo one tak nie mają...

Seven-Kingdoms-II-The-Fryhtan-Wars-Patch_1.jpg

 

Edit 1. Idę szukać płytki, dzięki Tobie sobie przypomniałem o niej, jeszcze raz bardzo zachęcam bo dla mnie gierka bomba :P

Edit 2. Dokładnie to mi chodzi o: Seven Kingdoms 2 The Fryhtan Wars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rajcuje mnie budowanie baz wojskowych w lesie w ukryciu przed siostrą i rozwijanie swojej potęgi.. no i w ogóle jako "programista" wiem jak to wszystko działa ale lubie sobie pograc

 

a szachy i inne tego typu gry logiczne mnie irytują.. nie lubię myśleć. czuję coś takiego że jestem w stanie ograć każdego w szachach ale coś mi nie pozwala :S

 

Edit: Nikas a w tych Kozakach to są miecze, tarcze, konie itp czy karabiny (czasy napoleona). jak miecze tarcze konie to podaj linka do pobrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armaty, moździerze, konie, statki, szable, piki, muszkiety, najemnicy, działka obrotowe... pełno!

poszukaj gry na torrentach bo ja mam oryginał całą trylogię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem wszystkich postów, ale polecę Ci grę: RuneScape. gra multi, w necie, chodzisz ludzikiem, zdobywasz różne skille:

Attack - atak

HP - życie

Defence - obrona

Strenght - śiła

ranged - łucznik

prayer - punkty dodatkowe podwyższające siłe/atak/obrone i inne.

constructing - [Premium] - budowanie domka z desek, gwoździ itp.

hunter - [Premium] - łapanie zwierzątek w klatki i stprzedawanie ich za cholerne pieniądze.

minning - kopanie skałek [np. iron=żelazo]

smithing - przetapianie skałek na sztabki i wykuwanie broni

cooking - gotowanie

wodducing - ścinanie drzew

firemaking - robienie ognisk ze ściętych drzew

summoning - ożywianie potworków

 

i inne. polecam, np. wytapianie broni zależy od levelu umiejętności.

 

grafika ładna, 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RuneScape NIE ma dobrej grafiki.

 

Mimo iż wolisz coś bardziej staroświeckiego, ja polecam Warhammera 40k. Do dziś lubię sobie zagrać z moim ojcem. Ciekawie się robi, gdy wspólnymi siłami będziecie się starać odeprzeć atak trzech, czterech frakcji orków na najwyższym poziomie trudności. :D Naprawdę, solidna rzeź i masa "epickich" chwil, w których dwa oddziały dzielnych marines, usadowiony w leju po bombie, masakrują nadciągającą armię orków. Rzucając tekstami z Simpsonów: "Epa! Epa!"

 

Ogólna mechanika gry jest prosta, nie ma skomplikowanych zabaw z masą rodzajów surowców. Energia, rekwizycja i basta. Rzeź się zaczyna. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RuneScape NIE ma dobrej grafiki.

*AHA*

 

Ale za to jest dobra grywalność, więc z tym tekstem możesz się schować pod łóżko i już nigdy z niego nie wychodzić. A grafika nie jest wcale taka zła....

 

Jedyna gra jaka przychodzi mi na myśl to Stronghold 2. Jeżeli ktoś ma to niech mi powie, mam oryginałkę to będziemy mogli zagrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*AHA*

 

Ale za to jest dobra grywalność, więc z tym tekstem możesz się schować pod łóżko i już nigdy z niego nie wychodzić. A grafika nie jest wcale taka zła....

 

Jedyna gra jaka przychodzi mi na myśl to Stronghold 2. Jeżeli ktoś ma to niech mi powie, mam oryginałkę to będziemy mogli zagrać :)

To już Tibia jest lepsza niż runescape ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*AHA*

 

Ale za to jest dobra grywalność, więc z tym tekstem możesz się schować pod łóżko i już nigdy z niego nie wychodzić. A grafika nie jest wcale taka zła....

 

Powodzenia, skoro połowa gry jest płatna. ^^ Swoją drogą, po cholerę na mnie naskakujesz? Nigdzie nie pisałem, że gra nie jest grywalna. Napisałem tylko, że ma syfiastą grafikę. Co jest prawdą, wybacz. A i pod łózko się nie mam zamiaru chować, nie ma takiego zwyczaju w mojej rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zrozumiał małpko. Nie chcę tutaj robić solidnego offtopa i dyskutować z tobą, bo to nie ma sensu. Nie nadajesz się do tego. :P

 

A i proponuję jeszcze Warcrafta III, najlepiej Dotę. Wyjątkowo fajnie się gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...