Skocz do zawartości

Keep Me Flying!


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Keep Me Flying!

 

Gatunek: Symulator(?)

 

Opis: Mam dla Was mini-gierkę z serii: zabawy z fizyką - w tym przypadku chodzi o to by utrzymać obiekt w powietrzu najdłużej jak się da używając 6 silników rakietowych (tym samym zdobywamy coraz więcej punktów), po dotknięciu ścianek rooma odejmowany jest czas do zniszczenia. Pierwszy lot jest zawsze najtrudniejszy (mi opanowanie obsługi zajęło parę minut, więc.. łatwo nie jest ;p) więc póki nie wdusicie Spacji to możecie do woli trenować, a po naciśnięciu spacji zaczyna się naliczanie czasu i punktów. Klawisze do obsługi rakiet to QWE (dla silników po lewej stronie obiektu) i IOP (dla silników po prawej stronie). Mój rekord to ~200 sekund i ponad 1200 punktów, wykonując akrobacje typu potrójna(!) beczka :D

Miałem dać do dem jednak po namyśle nie zważając na to że grafika jest biedna uznałem że nie chce mi się z tego robić czegoś więcej na razie, bo miał być to zaledwie test sprawdzający czy podobny system zadziała w innej grze ale jako grywalna mini-gra ujdzie :) Tak więc oceny za grafikę równe 1 zrozumiem , bo w tej grze bardziej chodzi o hardkorową rozgrywkę :D

 

Download: https://gmclan.org/up1105_3_KeepMeFlying.html

Rozmiar pliku: 553 kb

 

 

Autorzy:

Programowanie:
PsichiX

Fabuła:
brak

Grafika:
PsichiX

Muzyka:
brak

Screeny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentoss: Ciesze się że podoba Ci się rozgrywka i nie sprawiła ona dla Ciebie żadnego problemu, a Twój rekord wręcz wbił mnie w fotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 250 sekundach miałem 2000 punktów i wyłączyłem, bo mi się znudziło. Mógłbym to skrzynkę unosić do usranej śmierci i by mi nie opadła.

 

Chociaż, żadnych ewolucji nie robiłem. Cały czas utrzymywałem ją poziomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, moze jednak jakies "wiherki" czy unikanie spadajacych przedmiotow moglem dac, zaraz pokombinuje z tym ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś też zaznaczyć w których miejscach skrzynki są te dopalacze i który jest włączony to by się było łatwiej zorientować o jej aktualnej orientacji itp.

I jakieś dodatkowe punkty za obroty może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woop!

2sajkpj.png

Jakies efekty graficzne z tymi rakietami lepiej dodaj, bo sie ciezko polapac co co robi. Na poczatku tylko o i w uzywalem, pozniej odkrylem ze q i p moga mnie utzymywac na poziomo bez ryzyka, a pozniej ze jesli nacisne p i q, i bede manewrowal w i o, to punkty leca, ale pozniej stracilem kontrole i ded : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gra się nie spodobała , klawisze są do niczego ( nie lepiej było by wszystkie koło siebie poustawiać? np.a,s,d,f,g,h) po drugie gra mało rozbudowana , dodaj jakieś spadające obiekty czy coś w tym stylu , bo gra jest po prostu nudna i nie ciekawa ( grałem w nią może 5 minut.)

Moja ocena to: 2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...