Skocz do zawartości

Buggy Race


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Buggy Race

 

Gatunek: wyścigowo-zręcznościowa

 

Opis:

Miło jest nam ogłosić, że po kilku miesiącach ciężkiej pracy, gra Buggy Race jest już dostępna publicznie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę projektu pod adresem: http://buggy-race.pl

 

Krótko o grze:

Bugy Race to prosta gra zręcznościowa dedykowana dla najmłodszych graczy, dzięki której nasze pociechy mogą ćwiczyć refleks, a przy okazji dobrze się bawić. Wyścigi samochodowe są pozbawione przemocy, bajkowa sceneria i różorodne poziomy zapewnią wiele godzin miłej rozrywki.

 

 

Download: http://buggy-race.pl/download_pl.html

Rozmiar pliku: ok. 74 mb

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Patryk Nadrowski

Grafika:
Mateusz Bartkowiak, Michał Kubas

Muzyka:
Rafał Borowy

Menadżer projektu:
Michał Tronina

Film

http://buggy-race.pl/media_pl.html

 

Pozdrawiamy i życzymy miłej rozgrywki,

Zespół Bone Fracture,

 

P.S. Nie jestem twórcą gry... Zostałem tylko poproszony o zamieszczenie jej tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmu stwierdzam , iż gra ma świetną grafikę , ale jak to mówią grafika to nie wszystko. Po przeczytaniu fabuły nie wiele się dowiedziałem. ( jedynie tyle , iż gra przeznaczona jest dla graczy młodszych , czyli nie dla mnie .) Wchodzę na stronę i czytam , że do wyboru mamy 2 rodzaje samochodów ( nie za dużo?), i zaledwie 8 tras + zbieranie bonusów co mnie jeszcze bardziej dobiło. Na razie nie oceniam gry , iż jej jeszcze nie pobrałem , więcej mojego komentarzu po pobraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do czegoś nowego - jak ie zezwolę w firewallu na połączenie przy uruchomieniu gry, to kursor się trzęsie i ikony migają, ale błędu nie ma - p chwili pojawia się muzyczka i białe tło, które mogę nawet minimalizować...!

Trafna nazwa.

 

Zmiana na Opengl powoduje natychmiastowego crasha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.: Wiesz z tym dx to bym radził sprawdzić dokładnie bo wszystko wskazuje na to, że to jest właśnie to, a giera była kompilowana na najnowszej wersji ;). Byłbym wdzięczny gdybyś zassał najnowsze, bo jeżeli jednak nie tu jest problem to niezły bigos będzie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RUSE sprzed neicałego miesiąca chodzi, więc chyba w miarę aktualny, w każdym razie - według dxdiaga 9.0c (4.09.0000.0904).

Hm, aktualne to to chyba zbyt nie jest, ale mówię - jeśli inne gry mogą na tym chodzić, to trzeba by coś zrobić, aby ta też mogła chodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...