Skocz do zawartości

sprawdz czy jestes uzalezniany od kompa


pan123

Rekomendowane odpowiedzi

to mi kordzik napisał na emalia ! Witam!

 

Przechodząc w swym luksusowym Mitsubishi Diablo obok forum GMClanu zauważyłem człowieka, który stał przy drodze ze znękaną miną i trzymał a rękach sygnaturkę z napisem O KONTAK PROSZĘ PISAĆ TU... i dalej e-mail.

 

Człowiekiem tym byłeś Ty!

 

Cóż, tak się składa, że akurat interesowałoby mnie zdobycie dużej ilości Kontaku. Na początek może gdzieś z 10-20 kilo. Oczywiście wymagam dyskrecji. Towar proszę zostawić w skrzynkach z napisem "SZAMPON" w pociągu relacji Warszawa-Jarocin w wagonie trzecim od lokomotywy.

 

Żadnej policji, bo skończysz na dnie Wisły w betonowych bucikach.

 

Korodzik

 

 

 

 

( na a teraz będzie miał policje na karku przykro mi kolego ale to groźba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi kordzik napisał na emalia ! Witam!

 

Przechodząc w swym luksusowym Mitsubishi Diablo obok forum GMClanu zauważyłem człowieka, który stał przy drodze ze znękaną miną i trzymał a rękach sygnaturkę z napisem O KONTAK PROSZĘ PISAĆ TU... i dalej e-mail.

 

Człowiekiem tym byłeś Ty!

 

Cóż, tak się składa, że akurat interesowałoby mnie zdobycie dużej ilości Kontaku. Na początek może gdzieś z 10-20 kilo. Oczywiście wymagam dyskrecji. Towar proszę zostawić w skrzynkach z napisem "SZAMPON" w pociągu relacji Warszawa-Jarocin w wagonie trzecim od lokomotywy.

 

Żadnej policji, bo skończysz na dnie Wisły w betonowych bucikach.

 

Korodzik

 

 

 

 

( na a teraz będzie miał policje na karku przykro mi kolego ale to groźba

 

 

AHAHAHAHAHAHAHAH !!!!! link sobie zapisze :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ile dziennie spędzasz czas na dworze ? ? takie jest pytanie Ranmus pomyśl... można wyjść i w mieście i na wsi...
Na pole to wychodzą wieśniaki i ich potomkowie. Ja tam nigdy w życiu nie słyszałem, że zamiast dworu ktoś mówi pole. Pewnie dlatego, że nie mieszkam w azjatyckiej części Polski, gdzie psy szczekają tyłkami. :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...