Skocz do zawartości

Zablokowane johnny nukem


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wreszcie się przełamałem i daje wam moją starą dość banalną grę od razu podkreślam że to była jedna z moich pierwszych gier i przestałem nad nią pracować trochę temu więc nie jest wybitnie nadzwyczajna

Pełna wersja nigdy nie wyjdzie można uznać że to jest ostateczna wersja

zawiera 4 sekrety (jeden z nich to wygląd lewelu) , 3 rodzaje wrogów (niezbyt inteligentni) i 7 rodzi diamentów do zbierania (o różnych wartościach)

 

edit : na początku gry są błędy ortograficzne :lol2: i w Game Information było parę bzdur to zmieniłem

 

JN001.jpg

 

JN002.jpg

 

Download

 

 

Od razu zdradzę wam mój mały sekret od dłuższego czasu zajęty jestem pewną grą pod tytułem Bloody Moon 2D niestety nie mogę powiedzieć kiedy wyjdzie demo bo ciągle nad nią pracuje ale za to mogę wam pokazać screenshoty

 

BM001.jpg

 

BM002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widział jak ta gra się rodziła i musze powiedzieć LionX że jest to jedna z najfajniejszych GIER JAKIE GRAŁEM ! I nie mówię tu tylko i mini grach z Game Maker innych ludzi lecz o wszystkich grach w jakie grał w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 

Pozdrawiam LionX'a ! I powodzenia z Bloody Moon !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to że zrobiłeś, a przynajmniej miałeś taki zamiar, zrobić różne tryby rozgrywki (Platformowa strzelanina, latanie śmigłowcem, z tego co ja pamiętam chciałeś zrobić jeszcze jazdę samochodem czy też widok z góry...). To dobre podejście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

Fajna gra!

 

+ grafika

+ muzyka

+ nieskończona ilość żyć

 

A tak nota bene, w helpie napisałeś

"Moszna to zrobić tylko na początku gry"

Poza tym mówiswz, że nie znasz wykonawców muzyki - na drugim poziomie leci muzyka skomponowana przez pana Lee Jacksona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moszna to zrobić tylko na początku gry" - ja bym dal "Prącie to zrobić na początku gry" xD. a tak serio, to gra jest super cudowna, gra sie przyjemnie, grafika nawet ujdzie, gra nie ma ciekawego pomyslu, w ogole jest do d.. :P a tak serio serio, to .. podoba sie :) graficzka fajna, z tym ze Ranmus ma racje.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...