Skocz do zawartości

Jaka nazwa dla forum?


Mucco

Rekomendowane odpowiedzi

No więc nareszcie mam wykupiony hosting, załatwioną reklamę, przejrzysty design. Zakładam forum ogólnotematyczne, które będzie sprzężone ze społecznością.

 

Brakuje jednego tylko, istotnego szczegółu - nazwy.

 

Może byście pomogli? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czokobonsik.

 

A przy okazji - forum ogólnotematyczne bez głównego celu to niewypał, kasa za reklamę pójdzie w błoto, społeczność ograniczy się do max 14-18 osób. Tak więc i nazwa powinna być choć trochę związana z motywem przewodnim forum. I zapytaj sam siebie: czemu ludzie mieli by je odwiedzać, co będzie tam czego nie ma nigdzie indziej? Pamiętaj że ludzi ciągnie na fora gdzie jest duża społeczność, a te fora które się rodzą, a są takie jak inne olewają po prostu.

 

Nie żebym zniechęcał, tylko musisz dobrze przemyśleć w kogo celujesz, jak duża ma być populacja na forum i czego się będziesz głównie trzymał. Wtedy może wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ogólnotematycznego forum z początku też wydał mi sie banałem. Chciałem zrobić inne, tylko właśnie - nie miałem za bardzo pomysłu jakie. Gram na gitarze, ale for gitarowych jest trochę i większość jest gigantami, for muzycznych (bardzo ciekawy jak dla mnie temat) jest jeszcze więcej, gmclan jest... a forum muszę założyć, bo jest to moją pasją i po trochu marzeniem (miałem kilka większych i kilka niewypałów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Załóż forum o technikach masturbacji, na pewno trafisz do dużej grupy, a i pokryje się to z twoimi zainteresowaniami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja - hmm... świetny pomysł i niewyczerpalny temat, bo przecież ciągle powstają nowe wynalazki xD

 

A tak na serio, to co mogłoby być na topie?

 

Oprócz muzyki lubię jeszcze informatykę, zwierzęta, noo i nie wiem co jeszcze :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja - hmm... świetny pomysł i niewyczerpalny temat, bo przecież ciągle powstają nowe wynalazki xD

 

A tak na serio, to co mogłoby być na topie?

 

Oprócz muzyki lubię jeszcze informatykę, zwierzęta, noo i nie wiem co jeszcze

Połącz to i stań się internetowym selebriti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiece forum założone i prowadzone przez faceta - albo gej albo sam nie wie na co się rzuca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popularność z trawką nie rośnie. Odpowiednie osoby muszą się zajmować odpowiednimi tematami, inaczej popularność szybko upadnie, o ile w ogóle jakaś będzie. Tak więc co typowy facet wie o kobietach? mało, czyli żadna popularność. Trzeba wiedzieć co je interesuje. W sumie mógłby stworzyć forum "Zrozumieć kobiety", na którym babki skarżyły by się jacy to ich faceci są nieczułymi chamami, nie potrafią ich zrozumieć, itp, a ci faceci za to by zadawali głupie pytania pokroju "gdzie ją zabrać na randkę aby chciała więcej?" - shit like this, a popularność by zyskało niekonwencjonalnymi, nieraz nader głupimi tematami, jednakże docierającymi do zwykłego szaraczka z problemami ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie pisałem z myślą o małoletnich, tak czy inaczej drugi sweetbrokacik? niee, nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie szukanie, Mucco sam powinien wiedzieć o czym chce robić forum, bo takich sklejonych na szybko gdzie jedynymi użytkownikami są admin i goście to są setki tysięcy. A jak Mucco nie wie czym sie interesuje/nie wie czym ludzi zaciekawić to jakiś niebywałych sukcesów nie wróżę. Forum jest dla użytkowników nie dla administratora :) Ja osobiście jakbym miał zakładać forum to zrobiłbym coś ala pua, bo pod tym względem setki facetów chcieli by ale nie mogą bo chodzą niedoedukowani, no ale żeby takie forum założyć przydaje sie też tona wiedzy, ktoś bez żadnych sukcesów w tym kierunku autorytetem nie będzie. A zakładanie jakiegoś forum (a w szczególności ogólnotematycznego) tylko po to żeby było to ja nie wiem jaki sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie miałem już zamiar założyć parę for, z tym że nie mam czasu na takie bajery. Myślałem o forum dla wszystkich nieprofesjonalistów :P Tzn tak jak na gmclanie umieszczane są (głównie) amatorskie gry, tam byłyby amatorskie utwory muzyczne, zdjęcia, rysunki,wiersze i co tam jeszcze może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...