Skocz do zawartości

figurki


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamilosek

Cześć mam problem gdyż mój wróg w grze 3d jest płaski to znaczy taki 2d jak zrobić żeby był puszysty to znaczy miał plecy i w ogóle żeby wyglądał normalnie a ni tak jak wycięty z kartki. Migajonca lampa i swiatlo do zapalania przy kontakcie. Zeby sie szybko ladowalo otoczenie to znacze ze nie jak ide to widze ze sie pojawia np: sciana , zeby tam juz byla.Flare tzn. takie cos co sie postawaia na ziemi i to oswietla droge. Wiem ,że dużo wymagam ale proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze...

faktycznie płaski, wygląda jak sprite, czyli na d3d floor widać obrazek. no nic, trzeba zrobić model zamiast spritea :P żartuje. (zakładam że jest modelem...) po zabiciu jest przemina modelu, tak? może daj go wyżej...

zrób troche bliżej tego screena albo daj exeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamilosek
widze...

faktycznie płaski, wygląda jak sprite, czyli na d3d floor widać obrazek. no nic, trzeba zrobić model zamiast spritea :P żartuje. (zakładam że jest modelem...) po zabiciu jest przemina modelu, tak? może daj go wyżej...

zrób troche bliżej tego screena albo daj exeka.

 

jest przemiana ale jak np mam mniejszego stwora i patrze na niego jak mi gryzie Pięte XD to tez jest plaski wszytko jest plaskie naboje apteczki itp.

 

 

p.s Postaram się jutro dać plik exe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tą moją grę przerabiasz, mam nadzieje że zrobisz z niej coś fajnego a nie ją zepsujesz,

 

co do ciebie ctrl chciałeś kod

to masz go tu

https://gmclan.org/uploader/634/wake_up_of_zombie.rar

 

Edit: poza tym jak ci ciemno wejdź w kod gry tam gdzie jest menu, i zmieni zmienną bright

z liczb na procenty,i daj powyżej 100 np. 500 dzięki czemu będziesz mógł przesunąć mgłę

 

zgaduje że to bułka z masłem dla ciebie skoro przerabiasz tak rozbudowaną grę

 

a co do białego tła po prostu wejdź w rooma i zmień kolor rooma na czarny

 

do ostatniego będziesz musiał się pobawić w modele, marzipany itp. bo z figur geometryczny będzie to kiepsko wyglądać

 

no cóż to tyle ode mnie

 

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...