Skocz do zawartości

Defend my City


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Defend my City

Gatunek: Akcja

 

Opis: Masz słaby refleks, albo chcesz mieć najszybszą reakcję w wszystkich grach? Jeśli tak to gra dla ciebie.

Twoim zadaniem jest obrona miasta. Strzelasz do nadlatujących statków. Za zdobycie ponda 150k pkt. Czeka nagroda jeśli nie oszukiwałeś xD

 

Download:http://www.gmclan.org/up4308_4_Defend_my_City.html

Rozmiar pliku: 1 384KB Prędkość pobierania przy łączu 1Mbit/s 11s

 

Download: http://www.gmclan.org/up4308_3_bc4ada1f2d.html

Rozmiar pliku: 1 661KB

Jest to wersia 2.0 Duuużżżooo zmian. Sory miało być o 18 ale coś mi wypadło, niestety zniknął mi zapis z menu więc musiałem użyć kopi bez poprawionego menu.

 

Autor:

Cała gra:
Muchaszewski

Screeny:

http://www.gmclan.org/up4308_5_Screen1.html

http://www.gmclan.org/up4308_5_Screen2.html

http://www.gmclan.org/up4308_5_Screen3.html

 

 

Życzę powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ch3matic

Widzę, że chłopczyk się odgryza komukolwiek, bo biedaczkowi źle oceniono grę? No cóż, można i tak.

 

Ogółem gra nie jest zła. Jednakże:

 

Grafika niezbyt do siebie pasuje. Przepiękne zdjęcie miasta w tle niezbyt pasuje do pixelowych statków. Rozumiem, że być może nie jesteś najlepszym grafikiem, ale mogłeś w takim razie zrobić też pixelowe miasto na drugim planie. Aha, dymek też nie pasuje.

 

Menu wywołuje konwulsje i odruchy wymiotne. Bo nie ma to jak dwie czcionki WordArt z Worda plus czcionka pixelowa. W dodatku jest tylko start i wyjście, ale to nie tak ważne, gra nie jest zbyt skomplikowana, żeby robić opcje.

 

Brak muzyki. I odgłosów. A to niedobrze. Gdyby dodać jakieś dźwięki myślę, że grało by się o niego lepiej.

 

Za to plusy są takie, że:

 

Gra jest trudna. Za cholerę nie mogę jej zdać. Rekord to 47 800. I to nadal nie był koniec. A chciałem zobaczyć tą niespodziankę.

Pomysł banalny i nieoryginalny, a mimo to dosyć fajnie się gra. Nie wiem, na ile to pomaga w refleksie, ale pograć zawsze można.

 

Gra jest dobra, nie wiem czy to twoja pierwsza, druga czy kolejna z kolei gra, ale jak na niektóre gierki, które już na tym forum widziałem w dziale pełne gry, to trzyma poziom.

 

Ocena? Bo ja wiem? 4-/5

Oby tak dalej to niedługo możesz robić całkiem niezłe gierki.

 

EDIT

"Sory ale brak dźwięku, pełna wersja z dźwiękiem będzie jutro"

 

A to sory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika niezbyt do siebie pasuje. Przepiękne zdjęcie miasta w tle niezbyt pasuje do pixelowych statków. Rozumiem, że być może nie jesteś najlepszym grafikiem, ale mogłeś w takim razie zrobić też pixelowe miasto na drugim planie. Aha, dymek też nie pasuje.

Jak mówisz że tło niezbyt pasuje to mogę przerobić na własne. Wybuchy to również nie problem.

 

Menu wywołuje konwulsje i odruchy wymiotne.

Menu robiłem na szybko bo za bardzo mi się nie chciało, mogę do jutra dać poprawione.

 

A co do wyniku. Mój rekord to 96400pkt. xD Ja gram w dużo gier akcji na których wyćwiczyłem sobie refleks. Ten wynik osiągnąłem po 20 próbach. Życzę też takiego refleksu w klikaniu :D

 

EDIT: Może jednak zmienię poziom trudności na nieco prostszy.

 

I mam taką prośbę/pytanie. Czy dodać w następnej wersji dwóch nowych przeciwników:

- Latające samowolnie statki które po pewnym czasie wybuchną powodując stratę życia.

- Dość szybko lecące statki za których zniszczenie będzie się dostawać podwojenie punktów, oczywiście na pewien czas. Jeśli by się zbiło więcej takowych statków to punkty by się dwoiły i troiły na oczach np: zbicie 1 - pkt. 2x zbicie 2 - pkt. 4x zbicie 3 - pkt. 6x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego powodu że gra całkowicie się zmieniła po paru przeróbkach dzisiaj ok. godziny 18 zrobię nowy temat z moją grą v1.1

 

Wyeliminowane błędy:

-Normalne menu

-Pasujące tło (Może być trochę za ciemne)

-Dosyć innowacyjny sposób niszczenia przeciwnik

-Naprawiony drobny bug związany z silnikiem

-Dodane dźwięki

 

Jeśli jeszcze mojej grze czegoś brakuje to napiszcie. Będzie w następnej wersji. Mam jeszcze coś do zrobienia a teraz mi się nie chce bo od razu bym wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pewnym czasie oczekiwania w końcu jest :P Coś mi wypadło więc się nie zmieściłem w terminie, ale teraz jest poprawiona wersja, tą ostatnią zamienie na v 2.1 z poprawionym menu. Ehh tyle roboty poszło na marne. Po pewnym czasie na pewno będzie poprawione, niekoniecznie jutro.

 

Link u góry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...