Skocz do zawartości

Pure Logic WIRE v 1.00


Lordis

Co Sądzisz o Tej Grze?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to jest dobry pomysł na gre?

    • Bardzo Dobry !
      55
    • Dobry
      15
    • Taki sobie
      8
    • Nic specjalnego...
      3
    • Słabe
      10


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wciąż czekam kochasiu na odpowiedź, jak zrobić urządzenie działające przez jakiś czas po wyłączeniu go. Jakieś pomysły? Zapewne będzie to możliwe, nigdzie jednak nie będzie powiedziane, że potrzebny do tego jest kondensator, co jest jednak prawdą. Zbyt skomplikowane dla ciebie, nieprawdaż?

 

W ogóle idź najlepiej spamować w Valhalli, nie tutaj, bo posty w głupi sposób nabijasz. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slash:

Powiem tak:

Nie wiesz kiedy skończeć :/

 

A co do twojego pytania jak zrobić takie urządzenie tomuszę cie zmartwić ale będzie się dało to zrobić bez kondensatora :)

Wystarczć będzie Timer ustawiony na 10 sec, który będzie wyłączał urządzenie po upływie czasu (a będzie się włączał po "wyłączeniu" urządzenia).

 

 

EDIT:

 

A z wydaniem to jest jeden problem został mi interface z którym mam nie mały problem. Chciał bym go zrobić przejrzyście i w miarę zrozumianie dla początkujących. i jest troche zabawy przytym oraz mniejsze i większe problemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Marcinku, powiem tak - mój jeden post jest wart więcej niż twoje dziesięć.

To ogranicz się do tego jednego.

 

Hę?

Użyj swej nadprzeciętnej inteligencji i błyskotliwości, dobrze, że nie czepiasz się "jak zawsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogranicz się do tego jednego.

Absurdalne.

Użyj swej nadprzeciętnej inteligencji i błyskotliwości, dobrze, że nie czepiasz się "jak zawsze"

Brzmi to naprawdę dziwnie. Twój post, a także odmiana czasownika skończyć przez Lordisa.

 

Warto dodać, że teraz tylko i wyłącznie ty się czepiasz, więc tracisz swój jedyny argument świadczący o moim niedorozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku, powiem tak - mój jeden post jest wart więcej niż twoje dziesięć.

 

To się nazywa siła argumentu,

 

Do GMClanowiczów: Rozmowa z tym użytkownikiem nie ma sensu,

jego życiowym celem jest ciągnięcie bezsensownych kłótni i konfliktów,

nie zważając na to czy ma rację, czy nie, i prosiłbym o ignorowanie

jego postów przynajmniej w tym temacie.

 

 

No więc sprawy nie było i wracamy do tematu gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa siła argumentu,

 

Do GMClanowiczów: Rozmowa z tym użytkownikiem nie ma sensu,

jego życiowym celem jest ciągnięcie bezsensownych kłutni i konfliktów,

nie zważając na to czy ma rację, czy nie, i prosiłbym o ignorowanie

jego postów przynajmniej w tym temacie.

 

 

No więc sprawy nie było i wracamy do tematu gry :)

Kończą ci się pomysły :thumbsup: .

 

Serio, nie wiesz kiedy skończyć i wymyślasz jakieś dziwne teorie na mój temat. Dziwne, bo nic o mnie nie wiesz i musisz być naprawdę nie wiem jak chory umysłowo, by sądzić, że to nieprawda. Nie, nie ciągnę "kłutni" (cokolwiek to znaczy), konfliktów też nie ciągnę (fascynujący związek frazeologiczny, nie ma co). Widać wyrobiłem sobie taki autorytet, że zwracasz się już nie bezpośrednio do mnie (więc jeżeli masz 18 lat - nie najlepiej to o tobie świadczy). Zacząłeś glupią dyskusję, którą od początku próbowałem zakończyć, twój spam jednak został zignorowany przez redakcję, a szkoda. Co wniosłeś do tematu? Nic. Więc teraz już nieco bardziej serio - gtfo.

 

Opinia AntY czy Morro średnio mnie obchodzi, są po prostu ludzie, którzy nigdy nie są w stanie być obiektywni ze względu na niemiłe przeszłe doświadczenia. Są też tacy, którzy robią enter co zdanie, lub tacy, którzy wtrącają się do tematu, w którym nic do powiedzenia nie mają.

No więc sprawy nie było i wracamy do tematu gry :)

Powiem ci tak - nie wiem jakie masz poczucie wartości i czy uważasz "gtfo" za brak kultury czy nie - moim skromnym zdaniem wypowiadanie się za innych olewając jakąś osobę to na pewno nie jest jej przejaw. Powtarzam: jeżeli maasz osiemnaście lat - naprawdę przypał przyznawać się do wieku, gdy twoje podejście do zjawisk i sytuacji codziennych jest takie niepoważne. Wstyd, wstyd...

 

Dla ciebie ostatnią deską ratunku jest po prostu olać tą całą sytuację i nie wypowiadać się tu więcej nie na temat. Radzę się do tego dostosować ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zobacz w słowniku jakie ma znaczenie autorytet, bo trudno go sobie wyrobić.

 

Opinia AntY czy Morro średnio mnie obchodzi, są po prostu ludzie, którzy nigdy nie są w stanie być obiektywni ze względu na niemiłe przeszłe doświadczenia.

Twoje doświedczenia, które spowodowały, że jesteś taki upierdliwy i kłótliwy musiały być na prawdę straszne i nie chciałbym czegoś takiego przeżyć. Jesteś po prostu beznadziejny i nic nie wnosisz swoimi postami.

 

Dla ciebie ostatnią deską ratunku jest po prostu olać tą całą sytuację i nie wypowiadać się tu więcej nie na temat. Radzę się do tego dostosować .

Polecam korzystanie z własnych rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już? Skończyłeś spamować? Czy może coś jeszcze chcesz dodać :) ?

Twoje doświedczenia, które spowodowały, że jesteś taki upierdliwy i kłótliwy musiały być na prawdę straszne i nie chciałbym czegoś takiego przeżyć. Jesteś po prostu beznadziejny i nic nie wnosisz swoimi postami.

Przykro mi, twoje przeszłe doświadczenia nikogo nie obchodzą, dają tylko do myślenia, że obiektywnym być nie potrafisz. Tak, to niepoważne.

 

Nie jestem beznadziejny, bo tego co mam w głowie nikt mi nigdy nie ukradnie :) .

Polecam korzystanie z własnych rad.

To nie ja na siłę ciągnę ten temat :) . Gubisz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do GMClanowiczów: Rozmowa z tym użytkownikiem nie ma sensu,

jego życiowym celem jest ciągnięcie bezsensownych kłótni i konfliktów,

nie zważając na to czy ma rację, czy nie, i prosiłbym o ignorowanie

jego postów przynajmniej w tym temacie.

 

No więc sprawy nie było i wracamy do tematu gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, po mojemu ten temat nie był zatytułowany "Tu możemy kłócić się o kondensator LUDZIE!", lecz "Game Maker WIRE v. 1.00".

I myślę, że ta kłótnia jest zupełnie nie potrzebna. Przecież Lordis powiedział, że będzie timer. Więc o co się kłócisz Slash?

A więc skończy te kłótnię, bo ona do niczego nie doprowadzi, a tylko dobywa niepotrzebnych stron spamu i ciągłych cytatów w tym temacie.

Myślę, że w takich tematach powinno się dyskutować o grze/programie wykonywanym przez jego autora. A jeżeli ktoś chce się kłócić o kondensator to przecież jest Valhalla.

 

Tyle z mojej strony,

Pozdrawiam,

Moe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moe, widzę, że jesteś pierwsza osobą, która ma nieco oleju w głowie i potrafi być obiektywną, tak więc łatwo będzie mi to tobie wytłumaczyć ;) .

 

Po pierwsze, to marcinek głupi rozpoczął zbędną dyskusję o kondensatorze, którą zakończyłem... hmm... 20 postów temu? Tak, na GMClanie też są trolle.

 

Po drugie, Morro, widzę, że nie wiesz za bardzo co to spam. Spam to nie jest odpowiedź na nurtujące innych pytania czy problemy, które w pewnym sensie powiązane są z tematem. Kultura nakazuje odpowiadać na zadane pytanie, nie wiem, czy wiesz.

 

Po trzecie, Marcinku, nie jesteś fajny, gdy twój post to jeden debilny cytat. Wybaczyłbym ci to, gdyby nie fakt, że nie usiłowałeś nawet poprawić w nim błędów interpunkcyjnych jak i logicznych.

 

Marcinek, biedactwo, rozpoczął głupią kłótnię o kondensatorze i co najgorsze - ciągle ją ciągnie. Wypowiadając się tutaj Moe przyczyniasz się w pewnym stopniu do tego. AntY po prostu na siłę próbuje mnie sprowokować, jednak nie wychodzi mu to :( . Morro dodaje swoje trzy grosze, a w sumie nie ma to nic na celu.

 

Zaczynam mieć obawy, że mam do czynienia z trzylatkami, więc powiem tak:

 

KTO BĘDZIE DALEJ CIĄGNĄŁ TĄ DYSKUSJĘ TEN GUPEK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ty zachowujesz sie ja trzylatek, rzuciłeś tekstem jak z piaskownicy,

 

"Zaczynam mieć obawy, że mam do czynienia z trzylatkami, więc powiem tak:

 

KTO BĘDZIE DALEJ CIĄGNĄŁ TĄ DYSKUSJĘ TEN GUPEK!"

 

co to ma być?udajesz że pozjadałeś wszystkie rozumy i co to nie ty aż normalnie żal mi ciebie i tobie podobnych.

Twoje teksty zalatują nutą geja cytuje "marcinku",brzmi to jakbyś lubił bardzo chłopców...oj nieładnie...;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc sprawy nie było i wracamy do tematu gry :)

 

@Slash

 

Napisałem to dwa razy, a ty wciąż uważasz, że ja coś ciągnę.

A twoje posty to po prostu desperacka i bezsensowna walka

nie wiadomo po co, na co i dlaczego. Lordis napisał, że nie będzie

kondensatora ani niczego podobnego "luzem" i koniec kropka

(timer ma w sobie kondensatory itp. ale co kogo będzie obchodziło co jest w środku timera czy podobnego układu ? To będzie gra logiczna a nie symulator obwodów elektrycznych/elektronicznych typu "crocodile clips").

Ja też byłem tego zdania, tyle, że wcześniej.

 

Już koniec kłótni ? Nie zrobiłem błędów interpunkcyjnych, ortograficznych czy logicznych ?

 

Reklamacje na GG lub PW, to już ostateczny koniec OFFTOP'U !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, masz u mnie czyste konto m@rcixxx. Niepotrzebnie po prostu wspominałeś o tych kondensatorach.

 

w sumie ty zachowujesz sie ja trzylatek, rzuciłeś tekstem jak z piaskownicy,

Patrząc na poziom twojego posta - jest to bardzo mądry tekst.

co to ma być?udajesz że pozjadałeś wszystkie rozumy i co to nie ty

Bo po co mam udawać debila lub ograniczasz się? To, że ktoś umie się wypowiedzieć i odnaleźć błędy u innych, o niczym takim nie świadczy.

aż normalnie żal mi ciebie i tobie podobnych.

Tekst z piaskownicy, powiadasz? Tu mam idealny. Co do "I tobie podobnych." - tak to ty się do matki zwracaj, jeżeli takim szacunkiem ludzi darzysz.

Twoje teksty zalatują nutą geja cytuje "marcinku",brzmi to jakbyś lubił bardzo chłopców...oj nieładnie...;P

Nie, to była ironia, której ty nie wyczułeś. Oj, nieładnie, nieładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że nic nie wniosłeś do tematu i tylko prowokujesz do kłótni? Ale, jak to mówią - nie karm trolla.
Masz na myśli siebie? Przestań dyskutować, bo też nic nie wnosisz...

 

Jestem bardzo ciekawy tej gry, nigdy w coś takiego nie grałem, ale bawię się elektroniką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny prowokujący do kłótni troll...

Kolejny prowokujący

prowokujący
Prowokatorem jesteś tylko Ty. Nie musisz odpowiadać na pytania...

Bóg dał ci wolną wolę, a jeżeli w nią nie wierzysz, to po prostu nie używał słów tak mocnych jak "muszę".
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nikt ci pytań nie zadawał, skończ tą farsę, najlepiej niech jakiś moderator to ogarnie i pokasuje (z moim postem oczywiście), biedny slash straci kilka jakże cennych postów, warna oczywiście nie dostanie.

Jeśli nie to może lordis załóż sobie nowy temat o grze, bo tutaj ludzie już zamponieli co jest ontop, a co offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trochę za bardzo się rozhulali co poniektórzy.

 

Tak więc informuję:

Za każdy post niemający nic wspólnego z tematem, który pojawi się w tym wątku, autor otrzyma ostrzeżenie. Kolejnym razem będzie to już blokada konta na 24 godziny.

 

Życzę miłego dyskutowania o Game Maker WIRE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...