Skocz do zawartości

Zablokowane Oficjalna zapowiedź gry Seid


dyzmaken

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszytskich znacie mnie z gry Pac-man Revenge która za bardzo się nie spodobała teraz zamierzam powrucić z grą Seid będzie to gra przygodowa którą będzie można nazwać klonem tomb raidera będą półapki,zagadki i rózne ciekawe sytułacje na razie żadnych screenów ani materiałów ale grę wydam może do marca tego roku jeżeli się spodoba będą klejne częsci.

co będzie podobnego do tomb raidera:

-postaram się zrobić ekwipunek będą aptaczki.

-przeciwnicy będą inteligentni.

-zagadki.

-dobra fabuła gry.

-i wiele wiele innych

różnice:

samiast dziewczyną o imieniu lara będziemy chodzić chłopakiem o imieniu Seid.

-gra będzie 2d

jeżeli gra się przyjmie a mam taką nadzieje to będą kolejne części no więc do marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

screenów jeszcze nie ma,grę robię po malutku i staram się naj dokładniej jeszcze nie raz napisze z jakimś zapytaniem na forum dziś ruszyłem z dalszą produkcją po tym jak zrobiłem grawitację mam jeszcze bardzo a to bardzo wiele pracy z robieniem tej gry jak możesz to odpowiedz mi na pytanie jakie za chwile zadam w dzile ,,pytania początkujących'' z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie moge az musze napisac na tym forum XD

postaram się zrobić ekwipunek będą aptaczki.

a beda Łaptaczki?? :jezor:

 

a tak co do gry to na razie cudow sie nie spodziewam ale mam nadzieje ze zrobisz konkretnego... to chyba nie bedzie lara z widoku top down albo pacmanowa pani co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam z siebie wszystko postaram się ja napisałem że ta gra będzie podobna a nie taka sama,będą różne ciekawe rzeczy itd nie rz zapytam jeszcze jak czegoś nie wiem bo chce aby wszystko było idealnie.

 

Zamykam ten temat, bo się tylko off top robi. Zapowiedzi dajemy jak mamy COŚ DO POKAZANIA. A ty nie masz nic poza słomianym zapałem. I polecam otworzyć słownik ortograficzny, bo to co ty wyprawiasz mogę uznać za kpinę, a kpin nie lubię.

Gorąco pozdrawiam, Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dajesz zapowiedź gry której praktycznie w ogóle nie zacząłeś?

Poza tym wątpię, żebyś zrobił dobrą grę do marca...

 

samiast dziewczyną o imieniu lara będziemy chodzić chłopakiem o imieniu Seid.

kiepski pomysł. myślisz że dlaczego ludzie grali w tą grę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...