Skocz do zawartości

Trolling Na Youtube


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od dłuższego czasu borykam się z problemem trollowania na Youtube, niestety nie wiem gdzie zgłaszać te wybryki, niby najprościej to olać ale to się nasila, niektóre chwyty są poniżej pasa. Przeszukałem pomoc na YT i nic ciekawego nie znalazłem, czy ktoś może mi podać jakiś link lub coś co pomoże mi zgłosić film który narusza zasady w sposób taki że dana osoba się pode mnie podszywa. Bo w opcjach zgłoszenia nadużycia nie ma takiej opcji.

 

Za pomoc z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LolikZabijaka jak myślisz co jest celem tamtej osoby?? Zapewne cel ten się realizuje na wielu płaszczyznach :)

Trochę więcej poczucia humoru i luzu...

Ja na twoim miejscu bym zrobił takie coś że bym nie robił części 16 tylko od razu 17 i tam napisał z jakich przyczyn jak podał ten ktoś :P

Moim zdaniem dobrze jest mieć więcej dystansu do tego co robisz, ja gdybym nie umiał się śmiać z samego siebie to w gimnazjum był bym kozłem ofiarnym a tak to sobie robiliśmy z kolegami fajne żarty (i nikt nie był poszkodowany). Kolejny przykład to jak widzisz że kolo ma młotek i tobie tłucze szyby w aucie, możesz rzucić się na niego (i być pobitym) albo przyłączyć się do niego i razem robić demolkę (fajna zabawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, jakbym ja miał się przejmować każdą osobą która źle robi/denerwuje mnie czy cokolwiek innego to nie wytrzymałbym ze zdenerwowania. Dlatego najlepiej naucz się olewać zachowania innych osób albo po prostu sam sobie będziesz robił problemy z powodu innych. A wątpię, by YT był dla Ciebie taki ważny.

Zresztą

Pieprz to

Ocknij się, bo skończysz miernie

Wiesz to

Że trzeba podchodzić biernie

Cytat PFK, i warto naprawdę czasem o tym pamiętać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...