Skocz do zawartości

Za niedługo minie rok


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż za niedługo minie rok(dzisiaj mija 11 miesięcy) a dokładniej w walentynki od momentu w którym jestem z moją dziewczyną Karoliną, chciał bym prosić was moi kochani o drobną przysługę. Chciał bym zrobić jej dość fajny prezent (nie wstydźmy się tego powiedzieć, kocham ją bardzo mocno) i zebrać jak najwięcej życzeń w formacie video które następnie złoże w śliczną całość, wypale i jej podaruje.

 

Co trzeba zrobić by wsiąść udział? Wystarczy telefon komórkowy lub kamera internetowa, nagrać siebie i wysłać mi plik na adres knobiks [małpa] gmail [kropka] com lub PW tutaj na forum z informacją z jakiego jesteś miasta.

 

Jeżeli będzie wystarczająca ilość chętnych odważnych, za ich zgodą opublikuje (oczywiście anonimowo, bez nazwisk) tutaj.

 

Sprawy techniczne:

Najlepiej gdyby obraz był w formacie AVI i rozdzielczości 640x480 jak to robią najzwyklejsze kamery internetowe, ale nie pogardzę żadnymi życzeniami.

 

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
i zebrać jak najwięcej życzeń w formacie video które następnie złoże w śliczną całość, wypale i jej podaruje.
Jesteś pewny, że ona w rocznicę chce prezent w postaci miksu życzeń od ludzi z internetsów, których nie zna? Fakt, takie coś można zrobić za darmo i zaoszczędzić kasę, nie głupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę nagrać moje skaczące jądra?

zabawny jesteś...

 

Ja też w sumie mogę. Może być trochę nietypowe :> ?

owszem ;p będę wdzięczny.

 

Jesteś pewny, że ona w rocznicę chce prezent w postaci miksu życzeń od ludzi z internetsów, których nie zna? Fakt, takie coś można zrobić za darmo i zaoszczędzić kasę, nie głupie.
próbuje być nietypowy, to chyba nie grzech?

 

takie coś już było, tylko koleś zrobił to w lepszej formie, bo miał życzenia z każdego kraju

 

owszem :) spodobało jej się jak to oglądaliśmy jakieś półroku temu, nie spodziewa się, choć może to nie z każdego kraju to i tak liczy się gest.

 

Wszystkim którzy chcą mieć w tym swój udział, nie tylko stawiam browara jeżeli spotkam te osoby, i będę wdzięczny na dłuuuugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wiesz, dobre chęci to nie wszystko. :)

2) Nie będziesz już nietypowy, ponieważ ona widziała tego typu prezent w internecie i to jeszcze z tobą, więc wiesz...

1. też przeglądam wykop.

2. oj tak, to źle bo nie będę 100% nietypowy, taki true kozacki nietypowy facet ;/ kurcze szkoda.. -_- nie chcesz pomóc, to chociaż nie przeszkadzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zbytnio kamerki ani kamery w telefonie czy jakiejkolwiek innej, ale jakbym na coś wpadł to moge się nagrać. Tylko nie wiem czy to ma sens, mój urok osobisty jest zbyt powalający, i nie powinno się na niego narażać swoich kobiet jeśli wam na nich zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zbytnio kamerki ani kamery w telefonie czy jakiejkolwiek innej, ale jakbym na coś wpadł to moge się nagrać. Tylko nie wiem czy to ma sens, mój urok osobisty jest zbyt powalający, i nie powinno się na niego narażać swoich kobiet jeśli wam na nich zależy.

możemy spróbować ;d liczy się każde nagranie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
2. oj tak, to źle bo nie będę 100% nietypowy, taki true kozacki nietypowy facet ;/ kurcze szkoda.. nie chcesz pomóc, to chociaż nie przeszkadzaj.
Przecież to nie ja się uparłem na nietypowość (którą notabene się nie stopniuje) tylko Ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...