Skocz do zawartości

Grabarz & RokiAlth's Minecraft Server


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 621
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wymyśliłem nowe zasady spleefa oto one:

Gracz ma pod sobą zwykłą ziemię a kilka pięter nad sobą latającą wodę badź magmę(wersję nieruszającą się(więc mapę trzeba przerobić)). Na mapie są klocki latającej wody(lub magmy) których gracz dotknać nie może. Jego zadanie to stawiac bloki tak żeby drugi gracz musiał wejść w wodę(a więc zablokować go), lub zamurować go w takiej pozycji żeby z żadnej strony nie mógł wyjść/mógł wyjść jedynie od strony wody/magmy. Mapa ma ze 4-5 kratek wzwyż żeby gracze mieli swobodę ruchu i załatwienie przeciwnika nie było zbyt łatwe. Zakazane jest zamurowywanie wody/magmy i niszczenie bloków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem niezły, ale ma "dziury", bo żeby w wode/magme nie wejść wystarczy nie skakać, przeciwnika ciężko jest tak od razu obmurować i może dojść do sytuacji, że nie będą mieli do siebie dostępu.

 

Do mapki dorobiłem jeszcze, małą planszę na szybsze rozgrywki. Jakby było kilku chętnych to by mozna było postaić serw na mojej mapce.

 

@EDIT: Zrobiłem, coś trudniejszego :> 5-warstwowiec, w tym każda inna:

1.png

Kolejność od góry do dołu na obrazku jest tak jak na mapce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny spleef tez ma dziure(jak nie ma dostepu) i wtedy mozna stawiac bloki. W tej sytuacji wtedy mozna niszczyc bloki. Poza tym jest sie nie ruszy to latwo bedzie mozna go z kazdej strony obmurowac, a jak bedzie zamkniety to przegrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie bylo mnie jak graliscie w spleefa wiec powiedzcie czy pozniej tez stawiac taki serwer raz na kilka dni?

A teraz wrocilem na kompa i wlaczylem serwer normalnej gry:

http://www.minecraft.net/play.jsp?server=1...6a1ac77ecbf8a44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ciebie bylo za duzo skarg, o psucie, nie odbanuje niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z flakiem i ze swoim kumplem. pomagaliscie mu. Tak jest wedle tego co bylo w porzednich postach w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, przedział czasowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie umiesz czytac. A tak serio jest auto ban i piszesz pw, dla pewnosci ze odbanuje :>

Juz odbanowalem, Trakera tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę chatę trakera?

Zbanuj grabarza!!!!

Tylko on wiedział o moim jeziorze magmy w którym brałem kąpiel codziennie o północy! Nawet wszędzie gąbkowałem żeby woda nie naleciała.

Oj prosisz się, prosisz. Akurat nic mnie nie obchodzi jakieś jezioro magmy o którym wiedzą wszyscy bo ciągle o tym pisałeś na chacie. Jeszcze perfidnie pytasz się o przejęcie czyjegoś domu.

ED: Poza tym, siedź cicho, bo już było wiele skarg na ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat. Jak ktoś uważa że coś źle zrobiłem to niech napisze. Trzymam się swojego terenu a o dom się pytałem bo Knaren to "ten kolega trakera" więc dom jest pusty z powodu braku właściciela.

 

E:

o skargach mówi gość co ma 2 razy wiecej ostrzeżeń...

 

Jeśli ktoś uważa że naruszyłem jego pozycję pionową to niech stuli pysk i następnym razem sprawdzi podziemia czy pod jego nową budową nie ma już starej posiadłości z której korzystam. Ktoś zaraz powie że ciężko sprawdzać podziemia jak jest się na powierzchni. Odpowiem tylko tyle: Vice Versa, gdyż ja sam na powierzchni nie byłem od bardzo dawna, bo z respa lece odrazu do budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, prośbę. Nie wiem czemu ale nikt nie może podłączyć się do mojego servera... link z externalurl: http://www.minecraft.net/play.jsp?server=9...17449cf78d7f1ad

 

moj cfg:

 

#Minecraft server properties

#Mon Jan 18 23:41:32 CET 2010

verify-names=true

admin-slot=false

port=25565

public=true

server-name=Minecraft Server

max-players=5

max-connections=3

motd=Welcome to my Minecraft Server\!

grow-trees=false

 

moglby ktos pomoc co może byc przyczyną lub przetestować i spróbować wejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP masz zewnetrzne? nie uzywasz hamachi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zewnętrzne, zawsze miałem zewnętrze i z innymi grami w łączeniu sie nie bylo problemów

 

O FAIL! po zmianie neta na 25 mb teraz w myip pl czy jakos tak: "WEWNĘTRZNE!" :CC halp

 

Jak zmienic na zewnętrzne? jakos sie da czy muszę pójść do UPC i wymusić? ; d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...