Skocz do zawartości

W jaką grę...


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A interesowałeś się grami poświęconymi emulatorowi ScummVM? Bardzo świetne przygodówki są na niego, chociażby: Beneath a Steel Sky, Flight of The Amazon Queen, Lure of Templess, Broken Sword 1 oraz 2, The Feeble Files i The Legend of Kyrandia, z czego te trzy pierwsze możesz legalnie, za darmo ściągnąć ze strony ScummVMa, a pozostałe bardzo łatwo znajdziesz troszkę mniej legalnie na sieci, bo to będą już abandonware, więc nikt Ci halo z powodu ich zassania robić raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Heh, z dzieciństwa to Wolf 3D i Worms Armageddon :P i 1 część GTA. Dla mnie najulubieńszymi grami są Gothic I,II,NK , Bloodrayne (1), Call of Duty (1), Far Cry i wszystkie części Silent Hill (ale 2 najbardziej). A teraz to sobie pocinam w GTA IV, Crysisa, Gothica II i gunza. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio trochę starych gierek przeszedłem:

Crashu 1

Medievil

Oddworld 1

Tombi zacząłem ale mi się znudziło

 

I jedną nową

World of Goo - świetna gra logiczno zręcznościowa. Polecam :)

 

A co do ulubionych:

Kocham serię Crash Bandicoot (1, 2, 3 i CTR, dalsze to już nie ta seria). Jestem masterem w Crasha 3 (no i w CTR też trochę) ^.^

Poza tym kocham:

Spyro 1, 2, 3 - zwłaszcza 1, ach te wspomnienia :)

Ratchet - kocham pierwszego, te dalsze już mniej

Kula World - najlepsza gra logiczna w historii, nawet Time Triala na harda przełaziłem... :D

 

Neverhood - także świetna gra logiczna i pełna humoru, ale trochę krótka i łatwa

 

Commander Keen - seria z 90 roku. To były czasy :) (Nawet mnie na świecie nie było xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Platyna - KOCHAM CIE! (Nie doslownie, przxepraszam : ( )

Spyro 1 - Tree tops i high caves.

Spyro 2 - Tylko speedwaye.

Spyro 3 - Dalej nie znalazlem ostatniego diamentu z James Byrd Sage i jestem zly : <

 

Crash 1 - Mialem gdy mialem 4 lata, potem przepadla plytka

Crash 2 - Dokladnie tak samo

Crash 3 - chyba najgorsza cczesc Crasha, tzn najbardziej monotonna i super krotka

Crash TR - W to sie nie da przestac grac : )

 

Do tego jeszcze pamietam z czasu Nintendo 64 i szafki zapelnionej dyskietkami.

Mario 64

Donkey Kong 64

Donkey Kong Racers 64 (? chjyba tak sie nazywalo)

Zelda, blablabla, zawsze sie balem z miasta wyjsc bo ten latajacy ananas mnie cial, do tego ojciec grzeszedl do prawie samego konca gdzie ktos tam ci karze wrocic do miasta, a po drodze zombie mnie udusily.

 

Ehh te pamieci

http://www.youtube.com/watch?v=DpJyG7B6tAI...feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spyro 1 - Tree tops i high caves.

Spyro 2 - Tylko speedwaye.

Spyro 3 - Dalej nie znalazlem ostatniego diamentu z James Byrd Sage i jestem zly : <

 

Tree Tops to był wporzo poziom :)

Ale najlepsze było to w 5 świecie poziom ze zbrojami. Rozkmina jak dostać się tam do tego jednego smoka zajęła mi kilka miesięcy (jak miałem 8 lat ;] )

A Spyro 3 akurat był banalny... Chyba w 2 tygodnie przelazłem.

Tylko rokmina dwóch Skill Pointów zajęła mi później dobre 3 miesiące (z przerwami oczywiście). We F.Factory i Mortel Crater (jakoś tak)

A Spyro 2 był trochę krótki :(

 

Crash 1 - Mialem gdy mialem 4 lata, potem przepadla plytka

Crash 2 - Dokladnie tak samo

Crash 3 - chyba najgorsza cczesc Crasha, tzn najbardziej monotonna i super krotka

Crash TR - W to sie nie da przestac grac : )

 

Ja jak miałem 5 lat to grałem w 1 i nie mogłem przejść drugiej wyspy. Potem po 9 latach zdobyłem płytkę i przeszedłem go wreszcie. A miesiąc temu po raz kolejny. To był trudny Crash jak się gra za pierwszym razem :)

Ukryta skrzynia w 3 lvl (tym z wielkim drewnianym murem) zajęła mi chyba najdłużej :)

Crash 2 - tą część kocham za świetnie obmyślone tajne poziomy! Wszystko było tak logiczne gdzie one są ukryte. Świetne wskazówki i w ogóle :)

 

Crash 3 - nie podobało mi się jak ukryty był tajny poziom z dinozaurem. nie dało się domyśleć. trzeba było niechcący.

Ale to i tak moje najukochańsza część. Bo nigdy się nie kończy. Jak już zdobędziesz 105% to możesz pobijać rekordy.

Przez 9 lat treningów doszedłem do takiej wprawy że czasy mam wypasione. Wszystkie platyny bez problemu i 24 developer time pobite :D

Więcej developków pobić nie mogę. Bo to poziomy nie biegane. Wole biegane :)

 

CTR - też świetna część. Ale trochę zbyt łatwe były duchy nitrusa oxida w time trial i platynki w adventure (wiem wiem, przechwalam się xD )

 

 

P.S. W Crashu 3 to nawet specjalnie wydałem kasę na pada do PC i załatwiłem sobie wersję NTSC żeby móc pobijać developer time'y

Bo w PAL nie można :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Spyro 1 byla ze wszystkich najbardziej dopracowana czescia. 2 byla tak zabugowana ze hoho, a trojka upadla do przebiegania lvli. W 1 mieli zajefajnego goscia od lvli, bo np w tym poziomie ze zbrojami i wrozkami majac 11 lat nie moglem dojsc do ostatniego smoka, w zyciu bym nie pomyslal ze trzeba zrobic te 3 skoki czy tam 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Spyro 1 byla ze wszystkich najbardziej dopracowana czescia. 2 byla tak zabugowana ze hoho, a trojka upadla do przebiegania lvli. W 1 mieli zajefajnego goscia od lvli, bo np w tym poziomie ze zbrojami i wrozkami majac 11 lat nie moglem dojsc do ostatniego smoka, w zyciu bym nie pomyslal ze trzeba zrobic te 3 skoki czy tam 2.

 

Ja tego smoka okryłem mając 8-9 lat, ale kminiłem kilka miesięcy i zrobiłem to całkowicie przypadkowo biegając gdzie popadnie.

Jak teraz o tym myślę to było w miarę logiczne :)

No 1 był zdecydowanie najlepsze.

W trójka ma u mnie jeszcze duży plus za skill pointy właśnie :)

 

Co do Jakluba:

Nie wiem czemu większość osób nie lubi Tree Tops.

Fajna super szarża tam jest i ogólnie ciekawy poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja powiem, że rom GTA Chinatown Wars pojawił już się w sieci, mimo, że oficjalna premiera jest za pięć dni. Ja już miałem okazję chwilę pograć i zapowiada się porządna gra :3
Mam już nabite 25h gameplaya ^^ Świetna gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...