Skocz do zawartości

świetne hity sprzed lat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

cze

zakładam ten temat poruszony tematem szarych lat stasia i 10 gmclan games in 10 minutes

możecie tu dać screeny ze swoich starych gier, o których nikt nie wiedział i zapowiadały się świetnie, ale "zabił" je np. format kompa

 

gra była o rozbitku, polujemy, budujemy prymitywne pułapki i szałasy, sadzimy np. krzaki z owocami przez pomyłkę, bo zjedliśmy jakiś owoc i wyrzuciliśmy pestkę na ziemię, po tygodniu wracamy w to miejsce, a tam coś kwitnie itp.

IL.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, projektów robiłem dużo, ale screenów niestety nie pokażę, bo większość nie miała gotowych grafik. Z tego co pamiętam, to też robiłem symulatora rozbitka. Prócz tego robiłem chyba dwie gry,

o których nikt nie wiedział i zapowiadały się świetnie

Pierwsza to gra podobna do siege (zrobiona na clicku jakimś). Układało się w odpowiedniej kolejności symbole (takie troche puzzle). Dane ułożenie oznaczało "jednostkę", którą można było wtedy wysłać ze swojego zamku do zamku wroga. Planowałem ją bardziej rozbudować, no ale jakoś nie wyszło. Może dlatego, że to była moja pierwsza gra z użyciem GML.

Druga to platformówka w stylu Megamana. Bohater (człowiek) mógł łączyć się z "duszami" strażników (humanoidów) za pomocą pewnego urządzenia. Ten przerwałem spowodu trudności z robieniem grafik postaci i ich animowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Core Of War, który na zawsze miał zmienić oblicze gier i dzięki któremu powstał niechlubny Warfog. Gra do której fabułę pisał sam wielki Japanstache i którą chwaliło 15% gmclanu.

 

1231.png

 

A tutaj wersja druga, poprawiona, której także nie skończyłem:

 

qws.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Treasure master

 

parodia gothica, akcja miała się dziać w czasie pomiędzy końcem gothica 1 a początkiem 2 czyli taki gothic 1.5 :P

 

miałem już cały teren, rośliny, parę broni, gotowego golema, wilka jak i główną postać

z prawie gotowym systemem skilly i questów.

 

niestety z tego wszystkiego pozostała mi ta strasznie okrojona wersja.

tm.jpg

Nie miałem już siły robić tego z powrotem i tak projekt przepadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Treasure master

 

parodia gothica, akcja miała się dziać w czasie pomiędzy końcem gothica 1 a początkiem 2 czyli taki gothic 1.5 :P

 

miałem już cały teren, rośliny, parę broni, gotowego golema, wilka jak i główną postać

z prawie gotowym systemem skilly i questów.

 

niestety z tego wszystkiego pozostała mi ta strasznie okrojona wersja.

tm.jpg

Nie miałem już siły robić tego z powrotem i tak projekt przepadł.

Pamietam w galerii grafik ta postac, o ile sie nie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam w galerii grafik ta postac, o ile sie nie myle

W galerii grafice to pokazywałem niedawno, kontrast pomiędzy starą a nową postacią (ponieważ rozmyślam o powróceniu do projektu, ale mało to prawdopodobne).

Topic tej gry oryginalne znajdował się w valhalla i ma już z 2 lata jak nie więcej :P

edit:

- Pierwsza wzmianka na temat projektu: gothic, Parodia 21.04.2007r

- Zapowiedzi: Treasure Master, [zapowiedzi] 31.08.2007r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...