Skocz do zawartości

Stanisława Projekty (dotąd) Nieznane


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie, projektów mam więcej niż islamska matka dzieci-samobójców. Prawdę mówiąc, nie widzicie nawet 10 procent, dlatego tym temacie w regularnych odstępach czasu będą pojawiały się moje stare niewydane produkcje, dema, pomysły, silniki, przykłady i twórczość inna. Komentarze mile widziane, oceny gwiazdkowe sensu nie mają.

 

 

01 - Jaskinia Goblinów

Typ: silniczek do top down slashera

Opis: Nieskończona nowa wersja nieskończonej starej wersji gry w której brzydka kulka siekała szkielety. W nowszej wersji mamy aż cztery postacie do wyboru i inteligentny system tworzenia wrogów. Sami wrogowie inteligencją nie grzeszą.

Screeny: [1] [2]

Autorzy: ja

Link: https://gmclan.org/up4365_4_Jaskinia_Goblin_w_v003.html

 

02 - Artyleria

Typ: stareńki mashup ai do artylerii i estetycznego działania na terenie.

Opis: Dzielna choć głupiutka załoga dziwacznego czołgu ma za zadanie zniszczyć trzy tarcze na poligonie. Ze względu na to, że są naprawdę głupiutcy korektę kursu wprowadzają sami i to dopiero po uderzeniu pocisku w ziemię. Za to sami decydujemy kiedy pocisk ma zostać wystrzelony (spacja)

Screeny: [1]

Autorzy: ja

Link: https://gmclan.org/up4365_4_przyklad_ai_artylerii.html

 

03 - Fasolkowe Zombie

Typ: symulator apokalipsy zombie?

Opis: Nie-aż-tak-stary-projekt w którym bawiłem się głównie image_angle. Grupka fasolkowatych kibiców z kijami kontra plaga żywych trupów.

Screeny: [1] [2]

Autorzy: ja + motyw hordy z L4D

Link: https://gmclan.org/up4365_4_fasolkowe_zombie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to Twoich tematów z założeniem pokazania wszystkich dzieci jest równie wiele co zamachów w samolotach(ot choćby ten ostatni, nieudany). Tym razem jednak trzymam Ciebie za słowo, ze pokażesz co tylko się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że z powodu ilości tych prac, zajmują one aż 50% jego dysku...

@DOWN(nie chodzi o downa tylko o posta na dole xD): Więc zmieniam słowo dysku na dysków ;P

Edytowane przez Mimek
Nie @Downujemy. Warn. Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się aż takiego shitu, ale to shit. Nawet występuje error:

"

___________________________________________

ERROR in

action number 1

of Collision Event with object bron_wroga_gobliny

for object object0:

 

Error in code at line 1:

if nbron_wroga.atakuje=2

 

at position 16: Unknown variable atakuje

"

Podsumowując moim zdaniem szkoda czasu na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowal

Goblin przy kolizji z bronią sprawdza w którym momencie ataku dana broń jest (zamach, powrót czy właściwy cios). Jeśli broń trafia goblina w momencie właściwego ciosu ten traci życie (siła+atak broni -obrona) i zyskuje okres ochronny równy długości jednego ataku.

 

@Bosu

Licząc te projekty w których mam tylko grafikę? Zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo gra średnia ale masz już te 4 ;P

w regularnych odstępach czasu będą pojawiały się moje stare niewydane produkcje, dema, pomysły, silniki, przykłady i twórczość inna. Komentarze mile widziane, oceny gwiazdkowe sensu nie mają.

Odpuść sobie Tibię na razie. Komputer też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zacząłem zastanawiać ile to ja projektów zacząłem i nie skończyłem to mi po policzeniu wyszło 72 projektolce!

Przebijesz Stasiu?

mi sie liczyć nie chce, tym bardziej że kilka formatów zrobiło czystki, ale myśle że jakby podliczyć moj ewszystkie projekty gma jakie kiedykolwiek robiłem, to musiał byś pomnożyć swój wynik przez kilkadziesiąt (no, minimum kilkanaście). 72 to bym znalazł tych "prawie skończonych" albo chociaż "zrobionych w 2/3" ale 8 lat temu to sie robiło gry!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...