Skocz do zawartości

Gramy w Tibie !


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

efekt valhalla(zjeżdżanie z tematu) -_-

 

Żadna grafika nie jest realistyczna. W każdej jest coś wyimaginowanego co nie wygląda jak w realu, albo nawet w nim nie występuje, a jest dla wygody oczu. Oczywiście Polacy się Tibii uczepili ponieważ grafik/graficy zapomnioeli o podstawowej zasadzie, że oś Y zawsze jest skierowana w górę, a oni po skosie ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem na OTS-ie, ale byłem dość naiwny, żeby przekazać jakiemuś hackerowi login i hasło. Od tej pory mam tibiowstręt. Nie będę grał.

Co do grafiki: nie wiem, czego się tutaj czepiać. Kolorowo, zróżnicowanie, a wykrzywiona oś Y dodaje uroku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo?

Bo takie dzieci jak On zniszczyły tą grę. Kiedyś nie liczył się level tylko zabawa. Nie było botów,złodziei, chamów, noobów i nałogowych graczy. Wpadało się na 1h po szkole z kolegami zrobić questa i potem na boisko pograć w piłkę. Nikogo nie interesowało ile razy się padło, każdy miał passy kolegów i jakoś nikt nigdy nic nie stracił i nie został shackowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niszczenie gry dlatego że sie w nią nie gra? Interesujące :>

Oceniam grę po community, jak lubisz grać z uzależnionymi 11 latkami których jedyne tematy rozmów to level w tibii i eq to graj, pamiętam graczy rzucajacych *****mi za to że zabiło sie ich bez powodu... I placze na pw "wypadły mi boohhyyy". Sory ale ja wolę gry w których przeciwnik ma trochę godności. Dodajmy tysiące osób jadących po tibii, to chyba o czymś świadczy.

 

Język. Pilnuj go. I warn na pamiątkę.

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...