Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kilka lat temu, gdy bawiłem się w szyfrowanie tekstu w grafice, stworzyłem to:

 

Veritas_by_PsichiX.jpg

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

 

Jest to pewna egzystencjalna prawda zakodowana w formie obrazu.

Teraz gdy to odnalazłem wśród swoich prac, postanowiłem to opublikować i zaproponować Wam próbę odkodowania - jestem ciekaw kto jest w stanie to rozszyfrować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim przeanalizowaniu mogę stwierdzić iż jest to związane z religią chrześcijańską(po samej nazwie, Veritas) i jest to w kształcie trójkąta(trójkąt z okiem w środku to symbol Boga), i na każdym jego "rogu" jest odpowiednia liczba kresek, u góry jedna, po lewej dwie, po prawej trzy, co aż prosi się, żeby myśleć, że to symbole Boga Ojca, Syna Bożego i Ducha Świętego. z tych wierzchołków prowadząc te "ścieżki" na których są też te kreski i kropki, lecz tez te "ścieżki" wychodzą z boków. Myślę, ze te kropki i kreski na głównych liniach trójkąta mają jakieś znaczenie, ponieważ, jak jest jeden bok opisany i drugi, to na trzeci już nie do końca jest, kończy się. i tu ja bym myślał, ze jednak Morse, tylko inaczej zapisany, trzeba pokombinować, ze np na zmianę itp, bo kreski i kropki, właśnie z Morse są związane. Jeszcze warto zaznaczyć, ze te linie w środku stykając sie ze soba nie łączą się, tylko pozostają kreski i można wywnioskować, ze to tylko i wyłącznie inny symbol oka. Domysły, domysły... nie wiem, teraz się w to nie pobawię, lekcje :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie tylko religia chrześcijańska traktuje o egzystencji. Tymon Wam podpowiedział. Poza tym podpowiem ze to nie kodem morse'a, a maszynowy ;p ktoś ma dalsze pomysły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy analizę;

Na górnym wierzchołku jest 1 kreska, z lewej na dole 2 kreski, z prawej na dole 3 kreski... zapewne chodzi o Trójcę Świętą, jak ktoś tu wcześniej napisał.

Na samym środku rzuca się w oczy taka jakby gwiazda.

6 "belek" i jakiś szyfr, w postaci kresek - linijka? (xD)

Tło, papirus.

Jakby tak się w to wgłębić na na zewnątrz są większe odstępy tych kresek niż tych w środku...

Przecięcia, trójkąty...

Na ten temat wiem tylko jedno (myślę, że coś blisko odpowiedzi) chodzi o mężczyznę, bo sam trójkąt, przypomina ostrze 3 ostre kąty, a ostrze pasuje do mężczyzn.

@edit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brr, zimno. Hehe, żeście się uczepili boga, tak jak myślałem, oprawa graficzna Was zmyli ;p juz nawet powiedziałem jakim kodem jest kodowane. Tutaj trzeba postarać się dostrzec zależności kształtu i znaków. W trójkącie umieszczony jest klucz, tekst oraz metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...