Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie było co rysować i zrobiłem (znaczy przerysowałem z mojego zbioru stworów) Golema. To tylko taki 'szkicek' jedynie bo pixelować mi sie niechciało... Ale! oczywiście wy też posiadacie 'painta' lub coś z tych rzeczy i możecie się pobawić z tym stworkiem:

GOLEM.png

Oceńcie i jeśli chcecie pokażcie co potraficie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KubaGM skad ty bierzesz takie pomysly? Ja nie potrafie wymyslec nic ciekawego ^^ Przydaloby sie pojsc do szkoly, tam od razu przelewam wszystkie pomysly na papier ^^

 

EDIT:

 

o.O Nie powinienem otwierac tylu tematow na raz i we wszystkich naraz odpowiadac. Nie bylo posta sprzed 10 minut ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nobody: Pomysły biore z gierek różnych.... czasami własne wymyślam... chociaż 'golem' jest z etherlords.. :D

@copoconaco: Tak, pochodzi z etherlords.. A!.. Zrobiłeś pare błędów w orku... w grze nie widać oczu i ma bardziej spłaszczoną gołowę, zbroja troszke inna ale bardzo podobna, no i te miecze.. za małe, powinny być z 2x większe, ale może być. :P

 

---EDIT---

Zrobiłem taką ala ozdobe do gry... powiedzcie co poprawić bo nie jestem pewien co źle zrobiłem.

EDIT:Opinii już nie potrzebuje bo skończyłem rysować... (szkic usuwam bo niepotrzebny).

---()---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...