Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Ass, nie chce mi się ściągać jakiś programów z pupy do robienia gifów. Poza tym, przy takim gifie nie tracisz kolorów.

 

w środku powinno być ciemniej, a po lewej nie zrobił ścian okopu.

Mistrzu okopowy. Po lewej są wbite pale do zatrzymania obsuwającej się ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde, wliczylem w to obmyslenie gifa, zrobienie miasteczka, do tego odliczylem przerwy itp. Czlowieku, co ma czas wykonania da bycia grafikiem? Moge robic ######ste grafy blizzardowi w 24 godziny, a inny zrobi w godzine, czy to dla nich byla by jakas roznica (jesli maja czas ofc)?

 

PS

e autocenzura, wtf D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Blizzard raczej nie ma czasu, zresztą grafiki, których używają raczej liczy się w dniach niż godzinach.

A czas ma to, że jak ktoś robi coś 10 razy tyle czasu w ile ktoś inny to znaczy, że nie ma talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoxiPol, aleś ty przewidywalny... Wiedziałem, że zaczniesz się tłumaczyć. Co prawda, czas nie robi dużej różnicy. Jak zrobisz modną lizę w tydzień, a w dwa tygodnie, ale taką samą, to nie jest różnica. Ale jak zrobisz k**ę w godzinę, a k**ę w dwa dni, to jest różnica :) . PoxiPolu, tutaj nie ma się co wyzywać / obrażać / kłócić. Niestety, niektórzy uczą się szybciej albo wolniej. Ci wolniejsi mogą sobie dać spokój albo ciężko ćwiczyć. Ćwiczyć, oglądać prace innych, wyciągać wnioski. I zapomniałem, jeszcze trzeba ćwiczyć :] . Nie będę tu pisał tutoriala "jak nie być grafikiem" xD . Po prostu nie chwal się czasem ani pracą, bo zrobiłeś nic, niestety :) .

**up

 

EDIT:

To może trochę filozofowanie, ale talent nie istnieje :P . A czas to pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AssAssAss - Jestes glupi : ) Jak cos robie szybko to to robie szybko, a jak czegos nie musze robic szybko to po co sie ku*** spieszyc? Nie filozofuj ; 0

PS

Juz jestes na mojej czarnej liscie. Jak mi jakis debil mowi ze nie zrobilem nic, a zrobilem cos do czego polowa swiata nie ma cierpliwosci i nerwow, i sie chwali ze wie jak nei byc grafikiem.... Nie no, juz sie nei odzywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Assssek zna się lepiej na pixelach niż Ty Poxiu.

A ja mam to szczerze gdzies.

Ps

co ty myslisz, ze ja na PixArt nie wchodze : P? Pixelowac nie potrafie, ale cwicze animacje. Sam Vit sie przyznal ze nei ma do tego cierpliwosci, a zna sie na pixelkach o wiele wiecej niz ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowi ze nie zrobilem nic

Nie powiedziałem, że nie zrobiłeś nic. Ty zrobiłeś nic xD .

Stary (albo młody), uspokój się, mówię ci jak jest... A myślisz, że czemu Tymon zapytał się o 6 godzin ? Po prostu, 6 godzin na takie coś to jest zdecydowanie za długo. Nie musisz się spieszyć. Bądź bardziej zdecydowanym i tyle. Takie coś można zrobić w godzinę. Jest chyba różnica nie ?

zrobilem cos do czego polowa swiata nie ma cierpliwosci i nerwow

Przeczytaj to jeszcze raz.

Juz jestes na mojej czarnej liscie

Wiesz ile mnie to obchodzi ? No.

 

Nie mówię ci tego, żeby ci dogryźć ! Po prostu błądzącym trzeba pomóc w naprowadzeniu. Jeśli naprawdę kiedyś będziesz chociaż średni w grafice, to mnie zrozumiesz :] .

EDIT:

Tymon, nie przechwalam się. A jeśli naprawdę tak to wygląda, to przepraszam. Chciałem pomóc... Jeśli ktoś teraz stwierdzi, że jego słabe prace są dobre, to nigdy się nie rozwinie na lepszy poziom. I to próbowałem PoxiPolowi powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kot (kto tez) powiedzial ze ja bladze do cholery? Robilem to w swoim powolnym tempie, bo sam na deszcz nie mialem zbytniej cierpliwosci, gdybym mial to kazda kropla miala by inna szybkosc itp itd

Nie trzeba nikomu pomagac jesli takowa osoba pomocy nie potrzebuje. Zwlaszcza pomocy ktora nie ma w ogole sensu, iz nie pomaga :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Mówiłem, nie próbowałem ci dogryźć lub ubliżyć. Jeśli uważasz, że robisz wszystko dla siebie, to rób to po swojemu. Ale w takim razie nie widzę sensu, żebyś wstawiał tu swoje prace. Bo tutaj się wstawia, żeby pokazać innym i może zostać ocenionym. Ale dobrze, już nic nie piszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś teraz stwierdzi, że jego słabe prace są dobre, to nigdy się nie rozwinie na lepszy poziom. I to próbowałem PoxiPolowi powiedzieć.

XDD eh to mnie rozwaliłeś, każdy twórca jest zadowolony z swoich prac, zwłaszcza jak mu wyjdzie tak jak sobie to zaplanował i z tego ile pracy w to włożył, bo poco tworzyć jeśli się wie że będzie beznadziejne, poza tym coś ładnego dla jednej osoby nie musi być ładne dla drugiej, i nie mów że jak ktoś uważa swoje prace za dobre gdy są słabe to lepszy nie będzie, dla ciebie są słabe bo jesteś w tym „lepszy” dla niego są dobre bo się dopiero uczy i robi postęp, jednych do pracy motywuje krytyka a drugich komplementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...